Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Babits Gimnázium....

Pécsi Babits Gimnázium. Vélemények?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy milyenek az osztály közösségek, a tanárok, és leginkább hogy tényleg sok plázap*csa jár oda?(bocsi a csúnya szóért, ez alatt azt értem hogy agyon sminkelt, nagyszájú lányok) Mert igazából alapból elég visszahúzódó vagyok és kicsit félek hogy mennyire lesznek velem barátságosak...általánosban nincs semmi gondom nem közösítenek ki, meg vannak barátaim csak csendesebb vagyok.

2012. nov. 18. 14:31
 1/3 anonim válasza:
jó suli, én még nem láttam olyat, esetleg néhány posta/logisztikás, de egyébként mindenki tök rendes.
2012. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem írnám csak így le a posta logisztikásokat...

Tényleg vannak páran akik agyon vannak sminkelve+mini szoknyába járnak,de én nem ismerem őket szóval nem illetem meg őket semmilyen jelzővel:)

Amúgy pedig nem kell félni szerintem jól éreznéd magad itt:)

2013. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a suliban vannak ilyenek és nem konkrétan a posta logisztika szakon...egy kicsit félreérthetően írtam:)
2013. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!