Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Babits Mihály...

A budapesti Babits Mihály Gimnáziumba hány pontos központival tudnék bejutni?

Figyelt kérdés

Mivel nincs szóbeli a japán-angol tagozatra ,ezért 50pont a vihető( a tantárgyak) és 100pont a központi max.

Nekem az 50 rögtön megvan,mert mindből kitűnő vagyok.De nagyon félek,hogy a központim nem lesz 70 körüli(úgy hallottam,annyitól vesznek fel) és nem vesznek fel.Hány pont kéne minimum a bejutáshoz kb.?



2012. nov. 19. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a többi jelentkezőtől is függ hogy ők hány ponttól vesznek fel...
2012. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na de ha kitűnő vagy, hogyhogy csak 70 lesz a felvételid?

Mindenesetre töltsd le a korábbi évek felvételi sorait, és gyakorolt szénné a feladatokat.

2012. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!:)

En oda jartam. 8.-ban felvetelinel kituno bizonyitvanyom volt, de a kozpontim nem sikerult tul jol, osszesen 67 pont lett, megis felvettek. Az idei evtol sokkal konnyebb mar bejutni a Babitsba, mivel osszevontak a szomszedos Karinthyval, es mar nem 1, hanem 2 9.-es osztalyt inditanak. Szerintem siman bekerulsz.:)

2012. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok megneztem es kb. 72 lesz. Ez jo szerintetek? 45magyar 27matek.
2013. jan. 19. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez van 45 magyar 27 matek és a tanár ismerősöm azt mondta hogy hülye vagyok.xddd úgyhogy :DDjó mondjuk nekem 32 pontos lett a matek és 44 a magyar de azt mondta hogy a matek nagyon könnyű volt...és mivel eddig akárkit kérdeztem mindenki azt mondta hogy nehéz volt ezért elvileg a matek mindenkinek nehéz volt úgyhogy még jó esélyed van:)
2013. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem lehet,hogy kevesebb,szóval félek. Olyan rossz belegondolni, hogy nem vesznek fel.:( Hát reménykedem.
2013. jan. 24. 22:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül is 44magyar,26 matekom lett.Hát,reménykedem><
2013. febr. 7. 17:11
 8/8 anonim válasza:

meg igy is boven van eselyed, nyugi:D

nekem 30 pontos magyarom es 37 pontos matekom volt:)

2013. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!