Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus Egyetemen a legjobb...

A Corvinus Egyetemen a legjobb az országban? Mennyit ér az ott megszerzett diploma? Elismerik?

Figyelt kérdés
A társadalomtudományi karról mi a véleményetek?:)
2009. aug. 15. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nívós egyetem, az ott szerzett diplomáddal nagyobb eséllyel találsz munkát majd. Igen, elismerik Magyarországon.
2009. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
EU-ban is elismerik, jelenleg az egyik vezető egyetem.
2009. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szakra mész. A Corvinusszal az a baj, hogy nagyon telített a legtöbb szakma, amiben képez. Kommunikáció, média: na ezzel pl kitörölheted, ha nem vagy tehetséges. A szociológia se jó kb semmire. (2 bátyám is átment más egyetemre, mindketten azt mondták, hogy értelmetlen dolgokat tanítanak) Akkor van esélyed a későbbiekben vele, ha felhalmozol egy rakat nyelvvizsgát, az legalább jó lesz valamire.
2009. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

23:49 vagyok.

Amúgy meg, hogy érted a legjobbat? A saját területén a legjobb, de a BME is a legjobb a műszaki képzésben, az ELTE a legjobb a bölcsészképzésben, orvosoknak a Semmelweis a legjobb. Nincs olyan, hogy az ország legjobb egyeteme

2009. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon van több nagyon jó egyetem. Köztük van a Corvinus is, de az, hogy melyik a legjobb, nem lehet rangsorolni. Úgy, ahogy az egyik előttem szóló írta, mindegyik intézménynek más a "specialitása". Egyébként kb. három, vagy négy éve olvastam egy amerikai felmérésről, amely a világ felsőoktatási intézményeit rangsorolta, és az első 100-ba magyar egyetemek közül csak a pécsi került be.
2009. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a társadalomtudományi képzésekben mennyire jó?:D
2009. aug. 16. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:

erős. nem tudom milyen szakra jelentkeztél, de arra számíts, hogy pár nem társadalomtudományi tantárggyal is meg fognak tömni. ha nem vagy oda a reál tantárgyakért és a matekért, akkor inkább válaszd az elte-t.


egyébként sokféle felmérés volt már arról, hogy melyik a legjobb egyetem az országban, de nem emlékszem arra, hogy a Corvinus valaha is megnyerte volna ezt a címet. inkább csak divatos, de vannak ennél erősebb iskolák is.

2010. febr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Corvinus Egyetem közigazgatási karára kábé hány pont kell ahoz hogy egyáltalán szóba áljanak valakivel ???
2010. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
440-450
2010. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!