Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Raoul Wallenberg jó iskola?

A Raoul Wallenberg jó iskola?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről az iskoláról? Tudtok valami személyes véleményt mondani, ha esetleg oda jártatok? Kb milyen átlaggal és írásbelivel vesznek fel? Nehéz bent maradni. Van, aki esetleg oda akar menni rajtam kívül?:)
2012. nov. 21. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Én oda szeretnék menni (: Voltam nyílt napon is,és nagyon tetszett a suli! És a tanárok is jófejnek tűntek :)

2012. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mire jelentkezel? :) Én egészségügyre. :D Én is pont így gondolom, de jó ha még pár ember elmondja azért a véleményét.:D Én is voltam nyílt napon! :D
2012. nov. 26. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Én is egészségügyire akarok jelentkezni :DD Milyen jegyeid voltak 7.évvégén? Azokból amiket ott néznek.
2012. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát.. :'D 7.-ben kicsit 'lecsúsztam' a jó jegyekről. Elkezdtem aktívan sportolni, és meg is lett az eredménye. Sajnos nem ment egyszerre a kettő. :/ Szóval Matek, angol, töri -3as, magyar, biosz meg 4-es. :/ De idén belehúztam, és sokkal jobban állok.:D Neked?:)
2012. nov. 29. 17:24
 5/7 anonim válasza:
60%
Én Raoulos vagyok,egészségügyis. Maga az iskola jó,viszont a színvonal erős,úgyhogy ehhez igazítsd magad.Az eü-s osztályok a legnehezebbek,nekünk vannak a legtöbb óráink,tőlünk a legnagyobb a követelmény.Ha a tanulással nincs problémád,imádni fogod ezt az iskolát.Nagyon jó a hangulat,igazi családias, az épület tiszta,igényes.Én nem bántam meg hogy ide jelentkeztem:)
2012. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
előző,megkérdezhetem hogy hány ponttal vettek fel? :)
2012. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen lehet jó volt, én 2018-tól jártam oda és hányinger az egész, degenerált sznob diákokkal és tanításra képtelen tanárokkal akik még asszisztálnak is a hülyegyerekhez. Legjobb döntés volt onnan elhúzni
ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!