Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El tudnám végezni a Gépészmérn...

Leslie Smith kérdése:

El tudnám végezni a Gépészmérnöki kart?

Figyelt kérdés

Szeretem a matekot, a fizikát jó is vagyok belőle, csak nem lenne túl nyers, csak fizika matek minden nap,

Meg igazából azt se tudom mit csinál egy gépészmérnök?



2012. nov. 21. 19:56
 1/5 schocko ***** válasza:
Birizgálja az egeret.
2012. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz?!
2012. nov. 21. 20:02
 3/5 anonim válasza:
54%

Ha azt sem tudod, hogy mit csinál egy gépészmérnök, akkor inkább menj szobafestőnek. Azt szokták úgy is mondani, hogy mindenki festőnek születik, mert otthonát is kifesti, csak később tanul valamilyen szakmát. Neked már nem kellene.

Nem szeretnék olyan kenyérpirítót, amelyet egy olyan valaki tervezett, aki nem is tudja mi fán terem a gépész mérnők.

2012. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még elképzelésed sincs, hogy mit csinál egy gépészmérnök akkor mért akarsz annak menni??
2012. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak 3-as volt a matekérettségije, utálta is ezt a tantárgyat. Igaz fizikából mindig 5-ös volt. Gépészmérnöknek tanul kb. heti 15 órát csak a matematikára fordított és elsőre vette az akadályokat, minden zh-ja elsőre sikerült.

Neked is sok szorgalomra lesz szükséged, és akkor biztos sikerülni fog. Ne add fel az álmaidat, tessék harcolni érte!

Sok sikert kívánok.

2013. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!