Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik ilyen gimnázium...

Létezik ilyen gimnázium Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan gimit keresek, ahol jó a közösség, összetartóak az emberek, és nem egy versenyistálló. Létezik ilyen?

2012. nov. 25. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Fazekas.

Remélem az is érdekel a felsoroltakon kívül, hogy minőségi oktatásban részesülj.

2012. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a fazekas az elég durván versenylóistálló.


Szerintem az a baj, hogy ilyen kérdésre nehéz válaszolni, mert nem az iskolától, ahnem az osztálytól függ, mennyire lesztek összetartóak. Az meg akkor dől el, amikor felvezsik a tanulókat.

2012. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg 10. osztályba járok egy jó hírű, nem tehetséggondozó, de (számomra) erős gimnáziumba. Itt az osztályközösség 0. Ebben az évben jöttem át ide, ruhaipari szakközépből. Nos ott, 100x összetartóbbak voltunk, pedig 30 lány összezárva rengeted konfliktust szül, itt a gimiben pedig a fiú-lány arány egyenlő. De az emberek itt meg se próbálják megismerni a másikat, csak megítélik.
2012. nov. 26. 13:43
 4/10 A kérdező kommentje:
*rengeteg
2012. nov. 26. 13:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Fazekasba tuti nem vennének át, és nem akarom elítélni az iskolát, sem a diákjait, de ha már az én sulimban ekkora versengés folyik, akkor ott mi lehet?!
2012. nov. 26. 13:45
 6/10 anonim válasza:
ez melyik gimi?
2012. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre azért nehéz válaszolni, mert az emberek nagy része csak egy középiskolába jár, de maximum 4-be, és abban a korszakodban erős változásban vagy ráadásul a fő ingereid egyike a középiskola, és a többi iskoláról alkotott véleményed nagyjából a saját középiskoládhoz fűződő viszonyodból következik összegyúrva a hallomásaiddal, amiknek a hitelét meg megint aszerint adod meg, hogy mennyire tartod azt, aki mondja. Két dolgot lehet generálisan tudni a középiskolákról ami talán mentes az ilyenfajta érzelmi megközelítéstől. Az egyik hogy nem jó olyan középiskolába járni, ahol nagyon más társadalmi státuszú diákok vannak, mint te. (hosszútávon lehet hasznos de az ottlét küzdelmes), illetve hogy a nagyhírű iskolák leszoknak a pedagógiai munkáról, mert olyan magas státuszú diákok kezdenek oda járni, akik igaziból sokmindent megkapnak otthon, tehát alapvetően nem jó az oktatás. Ezt egyébként az én tapasztalatom is megerősíti.
2012. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszer váltottál sulit, akkor szerintem most ne kísérletezz vele. Meglévő osztályba kerülni nehéz, mert helyet kell magadnak törnöd a kialakult viszonyokban
2012. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha ide, erre az elit helyre be kerültem, akkor ez máshol is sikerülne. Na, de nincs ilyen gimi? Ami családiasabb?
2012. nov. 28. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek,nincs ilyen suli,és mindannyiunk tudja jól.A három "feltételed" közül minden középsuliban az egyik kiesik
2014. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!