Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg be lehet ülni külsőské...

Tényleg be lehet ülni külsősként az egyetemek bármelyik előadására?

Figyelt kérdés

Én még csak érettségizni fogok,de szeretnék majd továbbtanulni,és azt hallottam,hogy szabadon be lehet ülni előadásokra az egyetemeken,főiskolákon. Néztem a BME és ELTE honlapját is,de erről semmit sem találtam,pedig nem mindegy ugye,hogy milyen előadásra ülök be. Engem a TTK érdekelne.

Szóval tényleg lehetséges ez,és ha igen,hogyan tudom meg,hogy ki,mikor,hol,és miről tart előadást?



2012. nov. 29. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg nem. De én már vittem be külsőst úgy, hogy megkérdeztem a tanárt, lehet-e, és ő nem tiltakozott, hanem még örült is. :) Egy akkor még nem egyetemista embert vittem magammal.
2012. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Be hát, le se szarják, főleg, ha olyan előadás, ahol alapból van 150 ember. Ha mondjuk olyan órára ülsz be, amit 5 embernek tartanak, az kicsit feltűnő.
2012. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg attól függ, hogy mekkora létszámú a csoport. Ha kb. 100-an vannak, akkor nem fog feltűnni senkinek, de ha 10-en, akkor az azért elég necces.

Órarendek néha fönt vannak egyetemek holnapján, de van, hogy csak hallgatóknak elérhetők.

Amúgy egyetemi előadások mellett javasolnám a konferenciákat, azok tényleg nyilvánosak!

2012. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 30. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!