Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más szakos előadásra bemehetek...

Más szakos előadásra bemehetek külsősként?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy nagyon kíváncsi vagyok, hogy más szakoknál hogy néz ki egy óra, miket adnak le, stb. pl. az orvosin. Ezek az előadások kb. 200 fősek, szóval arra gondoltam, hogy esetleg csak úgy "besurranhatnék" egy-két alkalommal. Ha észreveszik, jár-e érte valamilyen szankció? Kicsaphatnak?
2011. febr. 2. 23:58
 1/9 czibles ***** válasza:
menjél be nyugodtan, nem lesz semmi. azon lepődék meg, ha az előadónak feltűnne, hogy te nem is odajársz.
2011. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy észreveszik, hisz ilyen nagy létszámban a kutya se figyeli, hányan vagytok, ráadásul nem jár be mindenki, ha meg katalógus lenne, egyszerűen nem írod fel magad. Senkinek sem tűnne fel.


De egyébként büntetés nem járhat érte, az előadások nyilvánosak, csak a szeminárium zárt körű.

2011. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az egyetlen ami kicsit gáz, hogy az orvosi előadások pl. főleg klinikákon vannak, ahol az úgymond "csoporttársak" lehet kiszúrnának, de lehet, hogy nem :)
2011. febr. 3. 00:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy egész félévet jártam egy olyan előadásra, amire nem voltam feljelentkezve :D
2011. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy feltűnne nekik, hogy nem láttak még, de szerintem nem vennék a fáradságot, hogy megkérdezzék, ki vagy. :D 200 ember közül nem ismerhet mindenki mindenkit. Majd betudják a rossz arcmemóriának.


Egyébként meg ha meg is tudják, hogy te "potyázol", nem hiszem hogy sokat foglalkoznának vele..

2011. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó, ha tényleg semmi bajom nem lehet belőle (elméletben sem), akkor biztos körülnézek :)
2011. febr. 3. 00:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, az egyetmek előadásai nyíltak, az orvosié is, tehát BÁRKI bemehet meghallgatni őket. A nagyelőadókban tartandó előadásokon, pedig úgyse tűnik fel +1 ember.
2011. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont hozzátenném, hogy a szemináriumok, és legfőképpen a gyakorlatok csak orvostanhallgatók által látogathatók, mivel külsősnek semmi keresnivalója pl. a boncteremben.
2011. febr. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is egyetértek :)
2011. febr. 4. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!