Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok, diákok! Van valaki,...

Tanárok, diákok! Van valaki, aki várja az iskolakezdést?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

én várom is meg nem is:)

most megyek fősuliba és kíváncsi vok h milyen lesz, de ugyanakkor félek is kicsit:)

2009. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én igenis várom. Szeretek tanulni is, és semmi gond nincs az agyammal, mert már említették előttem..

Aztán kiváncsi vagyok milyenek lesznek az eredményeim. Ez nem fog tovább tartani 3-4 hétnél..

2009. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom. Nem szeretem a jelenlegi sulimat, osztályomat, viszont végre végzős leszek, így érettségizek, ballagok. Így úgy vagyok vele, minél előbb kezdődik a suli, annál előbb lesz vége. Végre elmehetek a sulimból, és aztán az egyetemen azt tanulhatom, ami már 2 éve az álmom (feltéve persze ha felvesznek :).

Hát én ezért várom. :)

2009. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha a régi középiskolámba mennék, akkor nagyon várnám. Most egyetemre megyek, így ambivalens a dolog. Picit tartok az egésztől.

F/19

2009. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
1 héttel ezelöttig vártam a sulit,mert hiányoztak a barátaim.Aztán elmentem egy angol táborba.Két osztálytársammal nagyon jól éreztük magunkat.Aztán történt egy baleset(nem velem),ami miatt korábban haza kellett jönnünk és idáig nem a sulira koncentráltam.Ez első hetek jók lesznek,új tanárok is jönnek, utána meg jön az egyhangúság,amit csak néhány dolog képes megszüntetni( a kedvenc óráim,a hétvége stb.).
2009. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért várom mert végzős leszek, utolsó év és végre véget ér az iskolai időszakom:-)
2009. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
én is várom,mert már megszakadok az unalomtól...:D Legalább lesz mit csinálnom,lesz ami kitölti a napjaimat.(egyetem nappali tagozat) A másik,hogy nem fogok végre a nap 24 órájában egy bizonyos fiúra gondolni...:D Mert már kezdek bekattanni...:S
2009. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen, jó volt lazítani, de most már jöhet a "munka"!
2009. aug. 21. 20:39
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
nah látom nem csak én várom hogy kezdődjön. én egyetemista vagyok, és így végre mehetek vissza pestre, így várom nagyon. mondjuk erre rátesz az is, hogy a nyaram is nagyon szar volt, aminek nem kellett volna minden összejött, ami jó lett volna, abból semmi. szóval kis felpörgés, pesti bulik, végre kezdődik az élet :)
2009. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%

suli?? áá nee... 100 órám lesz a fakultációkkal.. én utoljára 4.-ben vártam a sulit.. mármint általános.. :D..

de már épitem az időgépet és visszamegyek fesztiválozgatni meg nyaralni :)

L17

2009. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!