Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan szakma, amivel el...

Van olyan szakma, amivel el lehet helyezkedni, és esély van rá, hogy később legyen pénzem családra?

Figyelt kérdés

Egyetemre nem vettek fel, jövőre, vagy két év múlva megpróbálom újra, de addig végeznék egy OKJ-s képzést, egyrészt a diák miatt, másrészt, hogy legyen valami plusz, és ne csak lógassam a lábamat.

Sajnos leginkább a szociális képzések érdekelnek, de tudom azokkal nem lehet elhelyezkedni, (bár manapság szinte semmivel sem) ezért érdekelne, hogy mit gondoltok, van-e olyan ami megérné, és nem csak "elpocsékolt idő" lenne a megtanulása!

20/l


2012. aug. 18. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerösöm lány létére szerszámkészítőnek tanult...200 ezret keres...

nah meg a cnc forgácsoló stb szakmárkra van nagy kereset ahogy elnéztem...

de nálunk pl a környéken a vegyésziprai techniokus vagy mivel is jól el lehet helyezkedni

2012. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Húha, velem az a baj, hogy nagyon kétbalkezes vagyok, manuális dolgokban használhatatlan :D
2012. aug. 18. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább dolgozni menj el többre mész vele...vagy még 2 évig jársz okj-ra, utána 4-5 évig felsőoktatásba és meglepődsz, hogy 26-27 évesen gyakornoknak "öreg" leszel, munkaerőnek meg képzetlen?
2012. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor könyvelő és hasonló dolgok... bár ha két balkezes vagy akkor már az életben is eláshatod magad ha nem változtatsz rajta
2012. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! A kétbalkezest csak úgy értettem, hgoy nem jó a kézügyességem, szóval ilyen asztalosnak meg ilyesmiknek nem lennék jó... :D

Második válaszolónak: Oké, elmegyek én dolgozni, de megmondanád, hogy egy szál érettségivel hol alkalmaznának...?

2012. aug. 18. 12:33
 6/8 anonim válasza:
Aki keres munkát talál! Ne válogass, ahhoz a mi országunkban már nagyon szar helyzet van!!! Ha akad egy lehetőség kapj rá, fogd meg!
2012. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki keres munkát talál! Ne válogass, ahhoz a mi országunkban már nagyon szar helyzet van!!! Ha akad egy lehetőség kapj rá, fogd meg!


jah csakhogy az nem így müködik...énis félévig voltam munkanélkülig amig találtam egy állást ahova felvettek.. barátnőm is, pedig ő még a zepterezést is bevállalta.... unokahugom meg régebb óta...

2012. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez a helyzet, apám sem talál munkát, most is havi hetvenezerért dolgozik, ja és ezt most még csökkentették is a marhajó adórendszer miatt. Ismerettségi körömben rengeteg olyan van, aki hiába akar dolgozni egyszerűen nem talál munkát, de valószínűleg én, akinek egy szál érettségije van találni fogok... (főleg itt vidéken)
2012. aug. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!