Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs elég önbizalmam a...

Nincs elég önbizalmam a suliban, mit tegyek? Hosszú.

Figyelt kérdés

Több tantárgynál is előfordul,olyanoknál is ami nem megy jól(matek)meg amik nagyon jól mennek(nyelvek).

Valamelyiknél meg egyik se.De most konkrétan egy tantárgyról lenne szó.Mégpedig arról hogy nem vagyok jó kémiából,matekból,a biosz se a kedvencem viszont nagyon megszerettem a fizikát.A reál tárgyak közül azt szoktam legelőször,legjobban megérteni és megcsinálni a számításokat,általánosban is jobban ment mint a kémia meg a matek.


És néha nagyon szeretném tudni,a lehető legjobban,ötösöket szeretnék és nagyon szeretem :)

A tanáromat nagyon szeretem,jó tanár és amúgy is jóba vagyok vele.Nekem viszont nincs önbizalmam,és szeretem a tárgyat,de ezért nem mindig jön ki belőlem hogy mit tudok,és valamikor elbizonytalanodtam,de a fizikánál aztán tényleg az egész eszem használom.És a ,,menőkből" jobban kijön amit tudnak meg nem,nekem meg nincs önbizalmam:S pedig most nagyon bejön a fizika.


Mit csináljak?Amúgy mindig eszembe jut valami fizikával kapcsolatos,ha meg nem,akkor keresek.És néha eszembe jut,hogy van-e józan eszem még.

Szerintetek próbálkozzak tovább a fizikával ha tetszik,vagy inkább hagyjam?


Sorry ha hosszú:S 15(majdnem 16)/L



2012. dec. 7. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a természettudományi tárgyakat át kell látni. A matematika, a fizika, a kémia összefüggnek. Ne legyél fizikus, ha rossz vagy matekból.
2012. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

figyelj kb én is így álltam hozzà a dolgokhoz viszont a fizikából könnyen önbizalmat merítettem... ha gondolod írj én segítek :)

14/l

2012. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!