Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy legyen önbizalmam a...

Hogy legyen önbizalmam a suliban, vagy buliban ha nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Az alakom egész jó de az arcom nagyon csúnya. Minden barátnőm fényévekkel szebb nálam és mellettük még kisebb lesz az önbizalmam. Ez olyan igazságtalan!

15L


2011. jún. 27. 00:34
 1/10 A kérdező kommentje:

régen sokat is csúfoltak miatta. már szinte pánikbeteg vagyok...

amúgy bocsi lehet hogy nem a legmegfelelőbb kategória...

2011. jún. 27. 00:35
 2/10 Falko ***** válasza:
100%

Ha csak a szép embereknek lehetne önbizalmuk lol

A jó alak különbem már fél győzelem :)

Az arcoddal mi a baj?

2011. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pufi az arcom, vékony a szám és seggállam van. csúnya.
2011. jún. 27. 00:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőmnek is seggálla van, de az annyira nem zavaró. Nekem is vékony a szám!

Figyelj. Próbálj meg változtatni az arcodon, ha nem érzed így jól magad. Különben sosem lesz önbizalmad. Egy új haj biztos sokat segítene (+ szemöldök igazítás, smink, nem tudom mennyit foglalkoztál már ezzel)

2011. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Próbáltam. Volt már mindenféle hajszínem. Sminkelek, szedem a szemöldököm. Mostmár nem csúfolnak az arcom miatt de míg áltlaánosba jártam, folyamatosan. :(

2011. jún. 27. 01:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg az tette be nálam a kaput hogy egy buliban én meg egy lány egy fiúval táncoltunk és végül a fiú a csajt vitte el táncolni, és ez másodjára fordult elő. Barátnőim szerint azért mert én nem ráztam magam olyan k*rvásan, de szerintem csak vigasztalni akarnak.
2011. jún. 27. 01:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Berögzült nálad mert csúfoltak. Biztos nem vagy csúnya. Sminkelj továbbra is, mosolyogj, hordj szép ruhákat, amiben látszik hogyszép az alakod, persze nem kell köldökig kivágott felsőt, miniszoknyával, de mutasd meg amid van. Fogadd el magad, nem tudsz semmit tenni úgysem, esetleg plasztika, de az nagyon nagy hülyeség lenne. Mindenkiben van szép. Ha elfogadod magad, akkor mások is úgy állnak hozzád, ha pozitív kisugárzásod van, akkor sokkal több ember akar majd valamit stb. Meg kell tanulni elfogadni magunkat úgy ahogy vagyunk, hidd el ez így működik.
2011. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Falko ***** válasza:
100%

Én meg már azt hittem két orrod van, vagy valami ilyesmi :D

Nem hangzik olyan vészesen, különben is a pufi arc sokszor szép összhatást kelt, ha jó az alak.

Szerintem csak az önképeddel van baj.

Látlak magam előtt és egy kis mosollyal és több önbizalommal egész szép vagy.

2011. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. A barátnőidnek igaza van, pasik leginkább azért mennek diszkóba (tisztelet a kivételeknek), hogy a kelletős nőket vigyék táncikálni, aztán meg haza. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, nem buliban fogod megtalálni az igazit, ezt garantálom, vagy pedig iszonyat mázlistának kell lenned, hogy olyat fogj ki ott, aki tényleg akar valamit.
2011. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyosak vagytok, majd probalom novelni az onbizalmam. De a barati koromben minden lany olyan szep, nepszeru, es nagyon jo baratnok de akkor is, mellettuk meg kevesebb az onbizalmam./Bocsi az ekezetekert, telorol irok/
2011. jún. 28. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!