Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit látásból ismerek a suliban, nagyon tetszik, de nem merek odamenni hozzá, nincs önbizalmam sem, mert elég sok pl: a pattanás az arcomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Menj bőrgyógyászhoz, nem nyilvánvaló?
2009. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem mindig van:) ezt csak példának írtam. Nincs önbizalmam, nem tudom mit tegyek hogy megismerjem.
2009. ápr. 10. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hááát első körben szerintem vedd fel iwiwen majd kérd el az msn címét..szerintem a mostani fiatalok így csinálják, ha óvatosan akarnak haladni.. Nekem is fura, de ez van:) A pattanásokat pedig majd jó esetben kinövöd..
2009. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha látásból ismered, akkor szerintem ne menj oda hozzá cask úgy! A pattanások nem annyira zavaróak szerintem. Mármint az én "kiszemeltemnek" is van jópár pattanása, de már annyira megszoktam, hogy észre sem veszem. De eleinte sem zavart.

Szóval szerintem jelöld be IWIW-en vagy MyVIP-en, vagy ha ez már megvan, ha publikus az msn-címe akkor vedd fel, ha nem, akkor írj egy üzenetet, hogy szívesen beszélnél vele. És akkor beszélgessetek 1-2 hétig, eközben már rá is köszönhetsz, neki sem lesz furcsa, hiszem már beszélgettek :) Amikor pár köszönés már megvolt, menj oda hozzá élőben is beszélgetni, mondjuk hogy fent lesz-e ma, aztán tereld másra a szót... Ha már párszor beszéltetek élőben is, akkor hívd el sétálni egy parkba, vagy meginni egy narancslevet (Vagy nemtom mennyi idősek vagytok ^^). Aztán onnan már minden gördül tovább :D Ha igent mond a randira, már eleve nem vagy közömbös neki :) Aztán ha élvezte a randit, hívd el egy másodikra..... Az, hogy tovább mi lesz, csak rajtatok múlik!

Sok sikert, csak merni kell!

2009. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, meg fogom fogadni !:)

Egyébként 17 vagyok.

2009. ápr. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!