Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a budapesti...

Mit gondoltok a budapesti Karinthy Frigyes Gimnáziumről?

Figyelt kérdés

Elsõsorban saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Légy szí ne egyszavas válaszokkal gyertek, hanem fejtsétek ki bõven, hogy miért jó, vagy épp miért rossz.

Stb.


2012. dec. 12. 15:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a pestszentlõrincire gondoltam.
2012. dec. 12. 15:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó iskola, legfőképpen nyelvek terén. Amennyiben szeretnél legalább egy nyelvet gyakorlatilag tökéletesen megtanulni, itt a helyed! Ez igaz mind a német kéttanos tagozatra, mind az angol kéttanosra.

Ami miatt még jó az iskola, az a tanárok. A tanárok többsége kedves, jó arc, rugalmas, közvetlen, és innovatív. Persze kivételek mindig vannak, de ők a kisebbség. ;)

A diákok is jó fejek, persze ki lehet fogni egy rosszabb osztályt.

Az iskola jól felszerelt, és kellemes.

A tanítás persze nagyon magas színvonalon van, ami ugyancsak fontos.

Ha bármi kérdésed van írj akár itt, akár privátban. Szívesen válaszolok! ;)

Amúgy melyik tagozat érdekel?

2012. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én ott végeztem kitűnővel, most egyetemre járok (hozzá kell tennem, hogy államira, nem nagyképűségből, hanem mert az oktatás színvonala jó eredményeket produkált és bekerültem, ami ma már sajnos nagy szó)

ajánlom, teljesen egyet értek az előttem szólóval. Életem legszebb évei voltak :) (német kéttan)

2012. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!