Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a bonyhádi...

Mi a véleményetek a bonyhádi petőfi sándor evangálikus gimiről?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumra gondolsz?
2012. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy valószínűleg nagy betűvel írják a nevét.
2012. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

idegesítő vagy

ne oktass ki erről, én is tudom hogyan kell írni

ha más véleményed nincs róla csak az hogy nagybetűvel kell írni, akkor kérlek kímélj meg a többi hülyeségedtől

köszi

2012. dec. 14. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

A pökhendi gyerekeket kiutáljuk.

De most komolyan, én oda jártam és rohadtul kiakadtam a hozzáállásodon...


Nagyon jó gimi, imádtam, tesóim is oda járnak. Szerintem a tanárok szakmailag és emberileg is ott vannak, csodálatos a környezet, a kolesz király. Most lesz a szalagtűző és ilyenkor mindig ott van csomó öregdiák, én is ott leszek. Ha csak egy átlag jó tanuló gyerek akarsz lenni akkor is jó, de ha van fölös energiád versenyekre az még jobb, a suli élen jár a tehetséggondozásban. Tényleg mindent megtesznek h kihozd magadból a maximumot, vannak tanulmányi kirándulások, kapcsolatot tartanak a PTE-vel, az ELTE-vel és az SZTE-vel. Én csak ajánlani tudom.

2013. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszike

én is odaszeretnék majd jövő évtől kezdve járni

2013. jan. 22. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!