Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nincs meg az aláírásom egy...

Ha nincs meg az aláírásom egy tárgyból, következő félévben újra felvehetem? Van valami következménye? Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
Nem ráépülős tantárgy,tehát csúszni nem fogok a tanulmányaimmal. NYME-AK-ról van szó amúgy,egy felsőfokú szakképzésről.
2012. dec. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én DE-s vagyok, nálunk ha nem kapsz aláírást egy tárgyból, azt ugye elbukod, és kreditbüntetés. Kreditenként 1500 ft, amit neptunba írnak ki és oda fizeted be.

Felveheted következőnek, mikor meghirdetik. Tehát ha 3. félévben bukod el, akkor 5. félévben fogod tudni újra felvenni, és az egyel alattad lévő egyénekkel fogsz bejárni arra az órára.

2012. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 15. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az azért rossz ha még aláírásod sincs mert akkor nem veheted fel vizsgakurzusba és újra végig kell járnod az órákat.
2012. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig sem jártam be:D mert nem kötelező bejárni rá... sajnos ez most rosszul sült el. De az a legrosszabb,hogy tudom,mit rontottam el,és tök aprócska kis hiba volt,csak sajnos ezen múlt az egész számolás...mindegy,jövőre meglesz.:)
2012. dec. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!