Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia szak: ELTE vagy Veszprém?

Kémia szak: ELTE vagy Veszprém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén kellene jelentkeznem egyetemre. A tanulmányi eredményeim kiválóak, kémia szakra szeretnék jelentkezni.


A kérdésem a következő: az ELTE, vagy a Pannon Egyetem nyújt színvonalasabb, elismertebb oktatást? Melyik diploma ér többet? Az elvégzésétől nem félek, a nehezebbiket szeretném választani.


Hallottam már mindenkitől mindenkit. Van, aki szerint Veszprém jobban felszerelt, stabilabbak az ipari kapcsolatai. Mások szerint az ELTE hagyományosan verhetetlen elméleti tudományos képzésben.


Ti miről tudtok?



2012. dec. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én átjártam az ELTE-re kémiaórákra. Nincs rosszul felszerelve, ELTE-s diplomát szívesen fogadják bárhol, tanária kiválóak (van olyan analitika prof aki az Oxfordot is megjárta, van svéd királyi akadémiás tag, és hasonlók).
2012. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindkettő jó. én jártam veszprémbe, igaz nem kémia szakra, hanem vegyészmérnökire. nyugodtan választhatod. ráadásul a koleszok is frankók. legalábbis a központi meg a magiszter (a többi mondjuk tré). de ha olyan jók az eredményeid, akkor úgyis ezek valamelyikébe kerülsz.
2012. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Ugyan annyit ér mindkét diploma. Én csak azért javasolnám Veszprémet, bár ott is rengeteg városi suttyó van, de pesten még több.
2012. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

én a PE-t javaslom, mert ott erősebb a kémia oktatás, és itt magára az elméletre gondolok (pl több számolási óra van)

szerintem a diploma értékében nincs jelentős különbség

2012. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
én az ELTE-re szavaznék :)
2012. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ELTE-t jelöltél első helyen?
2013. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!