Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen vizsgaidőszak végén...

Egyetemen vizsgaidőszak végén adnak valami bizonyítványt/ellenőrzőt/papírt, ahol rajta lesznek a vizsga jegyek vagy csak ETR-ben lesz fenn és ennyi? Semmi "fizikai" dokumentum? (Index tudtommal már nincs ETR rendszerben)

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ezer éve nincs papír alapú index, fel van minden téve az ETR-be, mi kéne még?
2012. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk még van index...Ahol nincs ott nem lesz semmilyen nyomtatott dokumentum erről.
2012. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az oké hogy nicns, de ez így elég morbid hogy nincs róla papír... És ha összeomlik az ETR adatbázisa vagy valami? Ez elvégre netes cucc...
2012. dec. 21. 20:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is lehet kinyomtatni ETR-en a teljesített kurzusokat?
2012. dec. 21. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Adatbázis-mentésről hallottál már? Gondolod ez mind ott van egy vacak merevlemezen, ami egyik nap fogja magát, felrobban és örökre elveszett minden? Jaj ne már...
2012. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha át akarok menni másik egyetemre, akkor nincs papírom róla?!... Telejsített kurzusokról listát nem lehet valahol kinyomtatni?... Tudod én ezt nagyon hiányolom, ennyiből iskolai bizonyítvány meg ellenörző is felesleges (volt)... Azokat is fel lehetne vinni gépre... És akkor megszűnne a fizikai alapú, az jó lenne? Na de annak pont nem az a célja... Kb. fenyő vs műfenyő sztory... A lényege ugyan az, csak épp teljesen más mégis...
2012. dec. 22. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs papír. nálunk neprtun van, és a neptunirodában kinyomtathatod a leckekönyvedet és lepecsételik neked, ha akarod. de minek? feltételezem etr-nél is ugyanígy van.
2012. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 delusion ***** válasza:

Van egy kurzusteljesítési lap nevű csoda, amit a vizsgaidőszak folyamán lehet kinyomtatni. Rajta van az összes kurzusod amit az adott félévben felvettél, és azok mellé kerülhet a jegyadó aláírása, meg az érdemjegy.


De ezt nem sok tanár követeli meg szerintem, opcionális dolog.


Esetleg a TO-n kinyomtathatják neked a hallgatói törzslapodat, azon rajta van minden teljesített kurzusod és adatod - lepecsételve. Ha már épp erről volt szó, akkor tőlem is ilyet kértek, amikor átjelentkeztem másik karra.

2013. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, köszi delusion. :)
2013. jan. 17. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!