Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Maradjak a gimnáziumba, vagy...

Maradjak a gimnáziumba, vagy inkább menjek a szakközépiskolába?

Figyelt kérdés

Nyolc évfolyamos gimnáziumba járok, most vagyok hetedikes.

A suli, amit kinéztem: Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium. Azon belül informatika, környezetvédelem-vegyészet, vagy angol kezdő - német haladó szak.

Ha nem vennének fel akkor maradnék a mostani sulimban, gondolom ez lehetséges... Maximum csúnyán néznének rám.

Szeretem a németet, a biológiát, a fizikát, az informatikát, a matekot is kezdem megszeretni, amióta járok szakkörre, és azóta a jegyeim is jobbak. A többi tantárgy elmegy, nem vagyok úgy semmiből se rossz, csak azok nem érdekelnek.


2012. dec. 23. 13:09
 1/1 anonim válasza:
Szia szerintem probáld meg a középsulit főleg ha érdekel engem felvettek 2 gimibe de inkább a szakközépbe mentem legalább lesz egy kis gépirás,közgazdasági alapismeretem...gimmi be az a rossz hogy nem ad semmilyen szakmát...
2012. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!