Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4-es átlaggal inkább gimnázium...

4-es átlaggal inkább gimnáziumba vagy szakközépiskolába érdemes jelentkezni? (Lehetőleg nem gyenge gimnáziumba vagy szakközépiskolába) Budapest

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy középerős gimnázium jó lenne neked. Nekem is 4,2 volt az átlagom általánosban és én is ilyen gimit választottam (nem bántam meg).
2012. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 3. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakközép is jó, ugyanolyan érvényű érettségit ad, de kapsz mellé egy szakmát is pluszban.
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. És ha már van szakmád is az érettségivel, akkor azonnal dolgozhatsz is és mellette estin, levelezőn járhatsz főiskolára egyetemre, ha mégis tovább akarsz tanuni.
2013. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kieg. az előzőhöz: az a kérdés továbbá, hogy van-e elképzelésed arról, hogy mit szeretnél dolgozni érettségi után. Milyen szakmát tanulnál? Vendéglátás, idegenforgalom, kerskedelem, marketing, egészségügy, élelmiszergyártás, stb? Estleg egyenruhás szeretnél lenni? Rendőr, katona? Jól át kell gondolni.
2013. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!