Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesttől 2 órányira lakó,...

Budapesttől 2 órányira lakó, minimálbéres szülők egyke gyerekeként mik lennének a lakhatási lehetőségek számomra? (SZTE-GYTK)

Figyelt kérdés

Az albérlet kilőve, azt nem tudnánk fizetni sajnos.

Marad a szakkollégium (ha a Gyógyszerésztudományi Karnak van egyáltalán, ezt nem tudom pontosan), az Öthalmi Lakások és a kollégium, de nem tudom, ott milyenek a körülmények, mennyire lehet ott tanulni.


Mit ajánlanátok? Van esélyem bekerülni valamelyikbe, vagy csak a nálam hátrányos helyzetűbb diákok nyernek felvételt?


Köszi a segítséget! :)



#kollégium #SZTE #Szegedi Tudományegyetem #Szegedi Egyetem #szakkollégium #SZTE-GYTK #gyógyszerésztudományi kar gyógyszerész #öthalmi lakás
2012. dec. 25. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]



ehhez szociális helyzetfelmérő adatlapot kell kitölteni, ebből jönni fog egy pontszám, és ez alapján fognak felvenni (hasonló mint az egyetemi felvételi).


nem tudom, h fel fognak e venni (én TTIK-s vagyok, ugye mi csak karközi koleszokba mehetünk).

nem akarok egy kollégiumot se fikázni, DE: arra figyelj, hogy az Öthalmi Lakásoknak két része van, az egyik a csilli-villi (amit a neten reklámoznak h nem rég lett felújítva), a másik a "nem csilli-villi" rész. és a csilli-villi részbe elsőéveseket nem vesznek fel.

de ha se a Semmelweis koli, se az Öthalmi nem jön össze, akk jelentkezz a Károlyi koleszba (karközi). az ország legnagyobb kollégiuma, 800 fős. sok minden terjeng róla, h elég zülött, nem lehet tanulni stb. de ez egyáltalán nem így van. ha akarsz tanulni, akk úgyis tanulni fogsz.

2012. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ui.: azért ajánlom a Károlyit, mert:

1. én is oda járok

2. nem vettek fel első körbe a Móra koleszba, utána rögtön felvettek a Károlyiba (elég nagy a befogadó képessége, oda fel fognak venni elég nagy valószínűséggel).

2012. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!