Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a felvételin 50 pontból...

Ha a felvételin 50 pontból elérek 43 pontot, akkor felvesznek a Xántus János Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 19:50
 1/7 anonim válasza:
0%
Mivel nem ismerem ezt a sulit,ezért jó nem lehet szóval biztos.: )
2013. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első! Ez nagyon bunkó volt. Talán minden jó iskolát ismersz magyarországon?

Egyébként kérdező nem értem hogy mondod az 50 pontot.

Felvételin 100 pont van.

50/magyar-50/matek.

2013. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Utazo1 válasza:
43 pont eléggé jónak számít, főleg, ha a másikból is legalább ennyit írsz. Ezzel általában már behívnak szóbelizni (általában még nagyon jó gimikbe is), és ha a szóbelin is jól szerepelsz, akkor felvesznek.
2013. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is, nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat, és tényleg elírtam, bocsi, mert úgy értem, hogy matekból írtam 43 pontosat, magyarból ált. jobbra sikerül.

Aztán az első válaszolónak írnám, hogy ha minden neves iskolát ismernál, akkor nem lennél ennyire paraszt. Másodszor meg a magyarországi gimnáziumok közül ez végzett a 4. legjobb helyen a nyelvoktatásban, és innen 100 diákból 2-t nem vettek fel egyetemre. Valószínűleg azért nem ismerted, mert annyira sötét vagy, hogyha az egodról leesnél az IQ-dra, akkor szörnyethalnál.

2013. jan. 3. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül sikerült bejutnod a Xantusba?

Én is oda szeretnék menni /idegenforgalmi szak/csak még azt nem tudom,hogy angolos vagy németes osztályba..

Valószínűleg az angol könnyebb lenne,de azt hallottam németre könnyebb bejutni..

Tudsz erről valamit?

Milyenek a "németes" osztályok?

2013. jan. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: még nem is volt felvételi :'D

Kérdezőnek: Szerintem felvesznek, ha szóbelin is jól szerepelsz. :)

2013. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj,bocsi...elnéztem a dátumot!

Azt hittem ez tavaly januári kérdés..

Sok sikert!Majd írd meg,hogy mi volt!

2013. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!