Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dogánál melyik a legjobb...

Dogánál melyik a legjobb puskázási módszer?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A legkevésbé ajánlott a padba tett füzet, nagyon feltűnő lapozgatni. Ha csak kevés információ kell, azokat írd fel nagyon halványan a padra (ha van rajta valamilyen firka, még kevésbé látszik), majd miután felírtad a kellő dolgokat a papírra, gyorsan letörölheted egy mozdulattal.

Írhatsz még a kezedre is. Ha sok az anyag, kicsinyítsd le jól, nyomtasd / írd ki, a kis papírcetliket meg rakd bele a tolltartódba.

2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zokniba tenni a fecnit, a ruhát ujjába ahol a csuklód van

Nekem baráti volt az osztályom és soha nem szólt egyikse a tanárnak, következő éven már nem is kellett puskáznom, kiraktam a pad fiókjába a füzetet és abból írtam, ha jött a tanár, kivettem és beraktam a seggem alá

2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól behatárolható az anyag akkor megírni előre a dogát, órán egy lapra írogatni bármit, utána meg gyorsan elő a szépet és beadni azt. Mekkora ötiket szereztem így. =)

Vagy, ha megengedi a tanár, már eleve füzeten írni, és néha belekukkantani. Tudni kell mi van bal oldalon és mi jobb oldalon, mert majd úgy kell nyitogatni. Én 12 év alatt végig így puskáztam az olyan tantárgyakból, mint művtöri, hittan, ének. =) Puskát írni padra? Még én fáradozzak? Minek? Ott a füzetem...

Ha nem engedi a tanár, hogy a füzet a padon legyen, akkor viszont sajnos puskát kell írni mondjuk ellenőrzőbe kis lapra. Az ellenőrzőt már csak ott lehet hagyni a padon...

2013. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírod kis letlire és beteszed a lábad közé, ne feltűnően nézd.

Nekem nem vették észre sose. Egy kivétellel, mikor megakartam fordítani xDDDD

De nálunk( szentiskola) ezért olyan padok vannak, ahol nincs füzet tartó a pad aljába és belát a tanár..

2013. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ha érdekel akkor az irodalom dolgozataimat úgy írtam meg hogy még órán se írtam a vázlatot. Dolgozat előtt elkértem valakitől, lefénymásoltam, sorba rendeztem, majd doga közben a levegőben lapozgattam, igaz akkor hátul ültem, de ugyan így az első padban a tanár szeme előtt az egész dolgozatomat a "füzetből" írtam ki...még lapozgattam is. Pedig a tanár figyelt, csak éppen nem az elsőket. hiszen valljuk be, ki gondolná hogy a tanár előtt 50 cm-re valaki ilyen pofátlanul puskázik? Ilyen sok anyagból csak akkor érdemes fecliket írni ha csak pár dolgot nem tudsz, vagy mondd fel a telefonodra. Én közben meg is jegyzem, mert kétszer is elmondom. Bár szerintem érdemes több puskával készülni ;)
2014. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!