Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem?

Szegedi Tudományegyetem?

Figyelt kérdés

SZTE ÁJK: munkaügyi- és társadalombiztosítási igazgatási.

SZTE GTK: gazdálkodási és menedzsment szak.

SZTE GTK: kereskedelem szak.

Ezen szakokról vélemények? Szerintetek melyik éri meg a legjobban, illetve melyikkel lehet legjobban elhelyezkedni?

Minden véleményt szívesen várok, de magáról az egyetemről is, hétköznapok, kollégium vagy albérlet? Minden véleményre kíváncsi vagyok.

Köszönöm. :)



2013. jan. 3. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Magasan az egyik - ha nem a legjobb egyetem Magyarországon. Az oktatás világszínvonalú, nem véletlenül vagyunk tele német, osztrák, ázsiai hallgatókkal. A város gyönyörű, mindenki kedves és barátságos, nem találkozni olyan sok tahóval, mint Budapesten - sőt, még az eget is lehet látni.


Én TTIK-n vagyok, nagyon szeretem, az oktatók emberségesek - najó... van egy-két rosszabb is, de hol nincs? -, mindenki segítőkész. Az általad említett szakokat én nem választanám, egyrészt azért, mert önköltségesek és elég sokba kerül manapság saját pénzből tanulni, másrészt pedig nem véletlen, hogy nem támogatja őket az állam. Ugyanis, főleg GTK-szakokból óriási túlképzés volt az elmúlt időben, így kicsi az esély, hogy munkát találj. Persze nem lehetetlen, különösen ha jól tanulsz és nagyon elszánt vagy, de vannak sokkal jobb szakok is.

2013. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál említeni pár jó szakot akkor még?
2013. jan. 4. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
az szte tényleg jó egyetem, viszont ezek a szakok mind büfék, akárhol is végzed el.
2013. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!