Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Tóth Árpád Gimnáziumról (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem az iskolát, a szakok egész jók. Megéri odajárni? Milyenek a tanárok? Az iskolai programok? A szakokat jól tanítják?

2013. jan. 4. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

tesóm oda jár szóval tapasztalatból mondom

megéri odajárni, a diákok imádják a sulit.:) tanárok követelnek, de jófejek :) iskolai programok szuperek :D

2013. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is ide járok,imádom.Nem ámitalak,nem épp könnyű,de valamit valmiért szokás mondani.A biokém és a nyek bikém tagozatok erősek nagyon,a nyelvisekre könnyebb bekerülni,az iskola országos szinten is nívósnak számít.A tanárok csúcsszuperek(de nem csak azok akik engem tanítanak),úgyhogy szerintem jó döntés,én tuti h mégegyszer is ide jönnék,ha megint döntenem kéne.Am milyen tagozatra szeretnél jeéntkezni?:-)
2013. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerek egy pár TÁG-ost. Az ottani diáko elég nagy része ilyen mgától elájult sznob fasz!
2013. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy ismersz egyet, az nem tapasztalat, és akkor a költői túlzásokról ne is beszéljünk. A diákok nagy része tesz valamit azért, hogy ott tanulhasson, lehet, hogy még alapjuk is van arra, hogy büszkék legyenek magukra.
2014. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TÁGos vagyok imádom :)

az osztályunkkal legalább minden 2 havonta szervezünk bulit ott a suliban meg ilyen vetélkedős feladatokat :DD pl farsang volt utoljára, azelőtt mikulás, halloween meg hasonló dolgok :D

megéri ide járni, van pár fura alak az tény, de az mindenhol van :) mint tanárok, mint diákok közt. a szakokat nagyon jól tanítják :)

2014. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!