Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelező biztosítás váltás?...

Kötelező biztosítás váltás? Melyiket érdemes választani? A KÖBE tényleg olyan rossz, azért olcsó?

Figyelt kérdés
Véleményeket,tanácsokat várnék.Végeztem ilyenkalkulációt,és a KÖBE-t, javasolták, vagy pedig a Generalit.Jelenleg az Allianznál vagyunk, de az nagyon drága,havi 40000 ft. Ezért váltanánk.1994-es évjáratú a Suzukink egyébként.Várom a tapasztalatokat,köszi...
2009. nov. 28. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
a KÖBEt nem ismerem de nekem a posta a legolcsob ara pedig nem panaszkodtak szerintem a KÖBE re sem mert akor már becsödölt volna és a kalkulálás ara valo hogy kideritsük hogy a mi viszonyainkhoz képest mejik a legkedvezöbb ha neked a KÖBE akor válcs oda de hétfön azonal mert lejár a határidö énis az aliansnál voltam 3 honapra 10200 Ft fizetem jővöre 5600 Ft fogok az én kocsim 95-ös peugeot
2009. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KÖBE -t nem szabad, ha jót akarsz magadnak!!
2009. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


és számtalan negatív tapasztalat...

2009. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1994 -es évj. Suzukira a havi 40ezer nem túlzás egy kicsit???
2009. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs, most látom,hogy egy nullával több, azaz 4000 ft, havi szinten, de az is sok!!!
2009. nov. 28. 20:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már marad akkor a Generali, vagy az Aegon.Szerintetek beér keddre a felmondólevél, ha hétfőn feladom,/ajánlva, vagy elsőbbségivel/.
2009. nov. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!