Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb egyetemek/főiskolák a kommunikáció és média szakra?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl.az ELTE egyetem,a többi főiskola BKF,BGF,melyik iskolán érdemes tanulni ezt a szakot,ahol az ember komolyan tanul is valamit.
2009. aug. 27. 00:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha marketing érdekel, akkor menj valami normális iskolába normális szakra, mondjuk valamilyen gazdasági bsc, és utána marketinges master. A kommunikáció szak egy vicc, senkinek nem kell.
2009. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
BKF - igaz, hogy drága, de (főleg médiások!) ne felejtsétek el megnézni, hogy kik tanítanak, mennyire elismert szakemberek! Egyébként manapság már nem sok különbség van egyetem és főiskola között. Ha kommunikációt akarsz tanulni, akkor ne menj olyan iskolába, ahol valóban büfészakként indítják, hanem Kommunikációs Főiskolára!
2009. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olyan k*rva jó a BKF, hogy a legjobb barátom meséli elsőkézből, hogy átment gazdmen-re mert a komm-méd-n semmit nem kell csinálni és semmi eredménye sem lesz.

ez nem igaz, hogy áltatjátok magatokat, ha már gyenge iskolába jársz, legalább légy reális.

2009. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!