Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem AGTC a...

Debreceni Egyetem AGTC a Veres Péter Koli milyen?

Figyelt kérdés

Minden szobában 4en vannak ? Fürdés ?? Mi van egy szobában ??(csak 4 ágy?)Hogy néz ,ki ahogy bemegyünk a szobába??

A honlapján kicsit kevés volt róla a kép!


2013. jan. 5. 21:57
 1/3 anonim válasza:
Én itt vagyok kolis már szeptember óta. Imádom. igaz, hogy amikor beköltöztem eltátottam a szám..sokkal rosszabb volt, mint amire számítottam. Mostmár el sem tudom képzelni, hogy máshol lakjak. A szobákról annyit, hogy az 5. 6. és a 4. emelet fele fel van újítva. Az 1. emeletet most kezdték. Én nem felújított szobába vagyok és hát eléggé szét van. 4 ágyas szobák + egy másik szoba ahol hűtő van, asztal, polc + egy előtér ahol 2 tükör, 2 csap. A fürdésről annyit, hogy emeletenként 2 zuhanyzó férfi/női. Teljesen rendben van eddig semmi gondom nem volt vele. A kolis élet nagyon jó, csak ajánlani tudom. :)
2013. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gól válasza:

Ha szereted a mocskot, a zajt és az egész héten át tartó ittas, ordítós bulikat akkor a te helyed!!!


Na de most komolyan, bárki aki oda akar menni annak tudnia kell, hogy csak akkor fogja élvezni ha nem szeret tanulni, csak bulizni meg lézengeni. Két és fél gyötrelmes év után kiköltöztem onnan. Valóban felejthetetlen élmény volt. Ha a gyerekem megy egyetemre még őt is óvni fogom az egyetemi koliktól.


És nem a másokkal együtt éléssel van bajom, voltam és középsulis koliban is azt imádtam. De ott voltak szabályok, nevelőtanárok, megvolt a helye a szórakozásnak és tudtál pihenni is. Próbáljátok ki milyen mikor másnap fontos vizsgád van, de hajnal 2-kor még részegek dörömbölnek az ajtódon, reggel pedig össze van hányva a folyosó és cigiztek a zuhanyzóban. Ha valakinek ez megfelel komolyan ne hagyja ki, de ha egy kicsit is igényes vagy NE TEDD!!!


És még aránylag drága is, mert belegondolsz egy kis szutyok szobáért 4-en fizettek mennyit is? Nálunk 11eFt volt/fő tehát az 44 ezer. Ettől alig drágábban kiköltöztem egy jó kis albiba ahol volt saját szobám, külön WC, konyha nem 200 hanem csak 4 emberre. Kis ösztöndíj, kis diákmunka és röhögve ki lehet fizetni azt a pár ezer forint pluszt.

2014. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

(Ezt most úgy for the record onnan írom a szobámból)

Ezt még felvételikor olvastam, és két éves az utolsó válasz is. Gondolom a kérdezőnek rohadtul nem érdekes már de nekem ez kellett volna szóval másnak leírom.Azóta volt egy felújítás, egy emeletet kivéve már nincs meg szinte semmi addigi gond, fel van totál újítva. A szobákban némelyik ágy kissé rossz de tűrhető. Ágynemű kell. A szobában van egy mosdó és egy mosogató is.

A szoba két részes, az egyikben asztalok vannak, van egy hűtő és két ethernet por és a kedvencem, minden emeleten van egy egy gigabites internet. A wifi olyan mint egy jibb helyen a vezetékes.

A fűtés durva, műanyag ablak van pluszban, nagyon meleg van mindig.

A zuhany közös de a fiúk és lányok most külön emeletre voltak most szedve, nem tudom hogy eddig is ez volt-e. Ha kényelmetlen hogy ez van akkor... majd megszokod lol :D

Van egy konyha, az is felújított, egy négyes indukciós lap van, egy négyes rezsó meg egy mikró.

Lent beléptető kapu van, kártyát és kulcsot ki lehet vinni, nem kell leadni, a kártyát muszáj vinni mert azzal mehetsz be az épületbe

A koli 12000 forint havonta, a neptunból fizeted.

A Kossuth és a Campus Hotel jobb, de ez se rossz.

Ja és ez egy koli, számíts rá hogy NAGYON fura dolgokat is látsz és mindent legalább hetente valaki elront.

2016. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!