Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Kölcsey gimi jó suli?

Budapesti Kölcsey gimi jó suli?

Figyelt kérdés

Budapesti Kölcsey gimnázium angol tagozata jó?

Jók a tanárok, a diákok? Hányan vannak 1 osztályban?

4,7 körüli az átlagom, 70-80 pontra számítok felvételin, szerintetek van esélyem?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. jan. 6. 20:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
én is a Kölcseybe szeretnék menni.
2013. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem is oda jár, neki nagyon tetszik. Én is oda szeretnék menni, csak francia kéttannyelvűre.
2013. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
én is franciára szeretnék menni :)
2013. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rossz lenne. (:
2013. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
92%
Igen jó esélyed van rá hogy bekerülj! Sok sikert,nagyon jó iskola 4.5 átlagtól szokták felvenni az embereket persze nagyon fontos a jó felvételi. Remélem szeretni fogod:)
2013. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon jó esélyed van! :-)

Én csak jókat tudok mondani a Kölcseyről általában, de főleg a francia kéttannyelvű tagozatról! A fiam jár oda, nagyon jól érzi magát, szuper ofője van, a többi tanárt is nagyon szereti. Hihetetlenül jó az osztályközösség, nincsenek klikkesedések. Egy viszont biztos, csak annak ajánlott, aki napi szinten keményen tud tanulni! Még szünetekben is!!! Rengeteg a dolgozat, feleltetés. Viszont az eredmény hamar látszik!

Egy ismerősöm fia az öko osztályba jár, és ő is hasonló jókat szokott nekem mesélni. Ha újra kezdenék a felvételit a gyerekeink, akkor is ebbe a gimibe jönnének!!! Ez az Ő véleményük (is). :-)

2013. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én francia kéttannyelvűre járok, szeptemberben kezdtem, úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni. 32-en vagyunk a osztályban, de a francia órákon és szaknyelveken mindig alacsonyabb létszámúak a csoportok. Szerintem simán bekerülsz:) Elég nehéz a francia tagozat az első 1-2 hónapban, de ha akkor tanulsz, utána már könnyebben veszed az akadályokat. Vannak napok amikre nagyon sokat kell készülni, de van, hogy csak alig. Szerintem jó suli, én szeretem, de csak akkor érdemes bevállalnod, ha tudsz tanulni, és képes vagy az elején akár 2(vagy több) órát is elülni a francia felett. Az osztályunk elég jó, meg a legtöbb tanár is, persze vannak akiket nem igazán szeretünk, de hát hol nincsenek? A többi diák úgy átlagban kedves, meg a többi tanár is. Elég sok program van, jó kis suli!:)
2013. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Meg tudnád mondani, hogy tavaly a francia osztályba mennyi volt a felvételi ponthatár? (Két éve 155 ponttól lehetett bekerülni, de a tavalyit nem tudom.)Köszi
2013. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom a ponthatárt:( bocsi!
2013. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tavaly 154 volt,fenn van a neten
2013. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!