Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Jobb? A Semmelweis...

Melyik Jobb? A Semmelweis Ignác, vagy a Raoul Wallenberg?

Figyelt kérdés
Hol jobb az oktatás, és a társaság? Melyiknek mi a hátránya és előnye?
2013. jan. 8. 15:48
 1/4 anonim válasza:

Én mikor beléptem a Semmelweisbe olyan arcokat láttam, hogy Úr isten. Találkoztam olyan csajjal aki megbukott még régebben a sulinkba. Benn voltam végzősök óráján olyan alap dolgokat nem tudtak, hogy gáznak tartottam.


De barátnőm például imádja. Nem bánta meg, hogy oda ment.

Bár én most 8. os vagyok, de nekem a társaság nem jött be. Tanárok kedvesnek tüntek, de oda 3-as tanulók járnak.


Viszont a Raoul-ról nekem csak pozitív véleményem van. Mikor voltam iskola látogatáson mondtam, hogy én ide akarok jönni. A tanárok nagyon kedvesek, az igazgató nagyon szimpatikus. Szép, tiszta, modern termei vannak.


De mi szeretnél lenni? Attol függ.. Mert ha orvos akarsz lenni egy semmelweisből nem vesznek fel az egyetemre.. oda nagyobb színvonal kell.

2013. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
MIVA' ? O_O"
2013. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De melyik tagozat?
2016. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bókay
2016. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!