Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvesztettem az ellenőrzőmet!...

Elvesztettem az ellenőrzőmet! Mit kapok érte?

Figyelt kérdés

Egyházi az iskola Kolpingos..nemtudom hogy mit kaphatok érte mindenhol kerestem mindent felfordítottam visszamentem suliba körbenézni és nincs meg :'c

A ofőmmel jóba vagyok ő volt alsóba is oszt főnök csk uténna előléptették iga helyettessé és 4 félévébe otthagyott minket most 7.-be pedig megint ő lett mert a régi ofőnk terhes lett.A mi mostani ofőnknek nem lehet gyereke sajnos de ő úgy szeret minket mint a gyerekeit.

Mit kaphatok érte?? :S



2013. jan. 8. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
valamilyen beirást, vagy ofőtől vagy igazgatótól.
2013. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ht mi a háziért is beírást kapunk tehát elképzelhető xdd
2013. jan. 8. 16:48
 3/10 A kérdező kommentje:
jah meg taszoba 1 hónapig xdd
2013. jan. 8. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk igazgató helyettesi figyelmeztető jár érte
2013. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az jó xd
2013. jan. 8. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi semmilyen büntetést nem kaptunk.
2013. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem annak idején mindíig már az első hónapban "elveszett" az ellenőrzőm. le se szarta senki. igaz, nem egyházi suli volt. de szerintem így se lesz semmi. biztos fizetned kell majd párszáz forintot egy újért, aztán kész.
2013. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wolfenstein2000 válasza:

Nem tudom hogy mire gondoltál a kérdés kirakása közben, mert a Minecraft szó befigyel a címkékben. Azon gondolkoztál hogy a szüleit megfosztanak a Minecrafttól?

Amúgy kapsz egy beírást (igazgatóit), és adnak egy újat.

2013. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk aki elveszti azt megfenyíti a tanár(Jó persze nem megveri, hanem olyanokat kapunk hogy koki, száraz sampon, rókabajusz, ilyesmi) De semmi komoly, utána kapunk még egyet és be kell írnunk az összes jegyet..
2013. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

megkérdeztem angol tannőt mondta h csk újjat kell venni xdd

de most gyorsan le kell rendeznem mert ugye mindj félév és újrakell írni jegyeket :ss

2013. jan. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!