Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bsc-re járok, de a 3 évet...

Bsc-re járok, de a 3 évet 1,5-2 éves csúszással fogom befejezni. Hányan vannak akik ennyit, esetleg többet csúsznak az egyetemen?

Figyelt kérdés

Egy tárggyal szenvedek, amire minden épül és ezért alakult igy ez az egész.. Sokan lenéznek hogy ennyi csúszással már nem is érdemes, meg minek..


nálatok ez hogy van?



2013. jan. 10. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Dehogynem érdemes. Olyan is van, aki 6 év alatt végzi el, emiatt ne szégyelld maga, és ott ne hagyd, mert most már nagyon nehéz újra bejutni. Ez bárkivel előfordulhat, én is csúszok egy fél évet, és én még fizetősön is vagyok, talán megpróbálom besűríteni a maradék időbe hogy ne csússzak...

Sok minden miatt csúszhat az ember, lehet beteg, dolgoznia kell, nincs ideje, nagyon sok ilyen láttam már. Szóval ne aggódj, és ne törődj azokkal akik lenéznek. Ki tudja ők mikor járnak így.

2013. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Sokan. Különösen azokon a szakokon, ahol több olyan tárgy is van, amire első félévtől végig folyamatosan épülnek a tárgyak.
2013. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a höok elnöke, a hatökör Nagy Dávid is már jó pár éve melegedik az egyetemen, szóval nem gond
2013. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert az a kellemetlen, hogy a tanár ugy néz rám, hogy maga még mindig nem végezte el?!! Meg van rá az okom, ezen felül, dolgoznom kell, mert anyukám munkanélküli lett.. az autóhitelt meg fizetni kell ugye... Ezért munka mellett nekem képtelenség úgy befejezni, ahogy szeretném.. :(
2013. jan. 10. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Én kaptam Köztársasági Ösztöndíjat a tanulmányaimért (tehát elvileg a top 5%-ba tartozom), mégis 1 éves csúszással fejeztem csak be az egyetemet, szintén a ráépülős móka miatt, és mert még a 3. félévben 1 tárgyam nem sikerült, amire számomra kedvezőtlenül épültek dolgok.

Meg aztán ez olyan dolog, hogy kinek mi köze hozzá?

2013. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van! köszönöm:), abba kéne már hagynom h mindig azzal foglalkozom h mit gondolnak/mondanak mások.. :(
2013. jan. 10. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én építészmérnöknek tanulok és nálunk az évfolyamon az 50 emberből 1 ember diplomázott időben. Félév csúszással csatlakozik most hozzá 3-4 ember. Én két évet minimum csúszok, pedig a diplomához már csak 25 kredit kell... ilyenek ezek az egymásra épülős mókák.
2013. jan. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megértelek. én már 2,5 év csúszásnál vagyok, de nem hagyom itt, nekem is sok közre játszik... beteg voltam, családi gondok. sajna én is mindig másokkal foglalkozok, hogy jajj mit szólnak :(
2013. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!