Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanulói jogviszony megszüntetése?

Tanulói jogviszony megszüntetése?

Figyelt kérdés

Nos meg szüntették a tanulói jogviszonyomat, mert össze jött a 54óra, mert el felejtetem el adni az igazolást, és azt mondták, ha ők úgy döntenek hogy még is el fogadják az igazolást, az évfolyam vezető szerint, amíg ez az ügy le nem záródik, kell járnom iskolába, mely szerinte 1hónapot vagy többet is igénybe vehet, de azért meg vonták a diákom, tb kártyát, családit...stb

Én 17éves vagyok, tehát már nem vagyok tanköteles...



2013. jan. 14. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2013. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az hogy az évfolyam vezető szerint kell járnom suliba, miközben megszüntették a tanulói jogviszonyomat.

Ez most tényleg így van ?

2013. jan. 14. 09:53
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha megszűnt a tanulói jogviszonyod, akkor nem kell iskolába járnod. Ha fellebbezés alatt vagy, és jársz iskolába, akkor nem vonhatják vissza addig a diákigaolványodat, amíg iskolába jársz. Családi pótlék felfüggesztéséről nem az iskola dönt, de 50 óra igazolatlan után ez jogos. Hányadikas vagy?
2013. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

11.

50óra igazolatlan azért jött össze mert nem vittem be az igazolást, kórházba feküdtem h vittem volna be...

különbem is miután ki jöttem a kórházból, utána állították ki az igazolást...

ez nem egy elit iskola, ha nem egy putri, el megy az ember wc-re úgy jön ki h ömlik a ruhájából a marihuánna szag.

büfébe cigit árulnak...

tehát gondolhatjátok milyen az iskola vezetés.

2013. jan. 14. 10:53
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező! Jeleztél az iskolának, hogy kórházban vagy? Az iskolának kell lennie házirendjének, amiben le van írva, hogy a hiányzást mennyi időn belül kell igazolni.
2013. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!