Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb tanár nincs tekintettel a felvételi előtt álló nyolcadikosokra pár nappal a felvételi előt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:22
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Ne menj suliba pénteken.Beszélj igazgatoval erről.nekem igazolja a suli azt az egy napot xd
2013. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Wow! Neked nagyon jó! :)
2013. jan. 16. 23:32
 23/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hiszitek azt, hogy minden tanár azt hiszi, az ő tantárgya a legfontosabb. Egy történelemtanár csak a saját tárgyával foglalkozik, és nem érdekli a matematika vagy a földrajz. Ezt a szívatástémát sem értem, ugyebár közeledik a félév vége, a nyolcadikosoknál a félévi jegy számít. azért húznak rá a tanárok, hogy a diáknak lehetősége legyen javítani, ha eddig olyan jegyet szerzett, ami eddig nem felelt meg neki.

Én is voltam nyolcadikos, szóval tudom. Különben is, középiskolában még ennél is keményebb lesz az élet.

2013. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én a rajzra, énekre, bioszra gondoltam. Am le vagyunk zárva mindenből... És a főtantárgyak számomra nagyon fontosak!!!
2013. jan. 17. 10:55
 25/33 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, hogy miért kéne tanulni a központira? Nincs megadva a követelmény, tök alap dolgok vannak benne.
2013. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
A biosz egy fontos tárgy. Az éneket nem értem, a rajzra nem tudok úgy tekinteni, mintha nem lenne fontos, mert ugyebár vannak, akik művészeti iskolába mennek. Igaz, úgy tudom, nekik már megvolt a felvételi. Énekből-rajzból egyébként mit tanultok? Zenetörténetet, művészettörténetet?
2013. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a biosz is fontos. Csak az nekem már sok, hogy egyszerre kell tanulni egy csomót, leckét írni és prezentációt készíteni... :/ Rajzból pedig feladja, hogy rajzoljak angyalkát, miközben örülök, ha végre a családommal lehetek este...
2013. jan. 20. 22:33
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerinted középsuliban mi lesz?
2013. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Bármi is lesz, az jobb lesz, mint itt. Hosszú és számomra fájdalmas történet... Anya ès a nagynénim a sulimban tanárok. A nagynénim 3 éven át tanított törit a suliban, depressziós lettem nem bírtam. Az osztálytársaim ronda szavakkal illették és az is fájt, hogy órákon közömbös volt velem... :( Átmentem c osztályba. Szinte ugyanez folyik itt is. Anya az egyik csoport angoltanára (nem tanít). Sokan piszkálnak és megjegyzéseket tesznek rá. Nagyon belefáradtam, annyira rossz anyát és a nagynénimet tanárként látni! És az is durva, amikor az angoltanárom hiányzik anya von össze minket. :'( nem nagyon bírom már ezt...
2013. jan. 21. 19:44
 30/33 anonim válasza:
47%
Fogod oszt meg mondod neki hogy a jövőd fontosabb mint egy dolgozat. Én így voltam az irodalom tanárra. Szóbelim volt pénteken és egy oldalnyi verset kellett megtanulni. megkérdeztem tőle hogy mennyi a kettes? Egyből adott haladékot xd
2013. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!