Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az az egyetem/ szak...

Melyik az az egyetem/ szak amely tényleg a tanulásról szól, s nem arról hogy kipuskázzák az egészet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ilyen... ez nem sulifüggő hanem diák.
2013. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A diák hozzáállása szól a puskázásról, nem az egyetem.
2013. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol lehet normálisan tanulni, és nem kötelező a puskázás. Viszont szerintem nincs olyan szak, ahol legalább egy ember ne puskázna.

De az olyan szakokon, ahol rengeteg az anyag, ott nem sokra megy vele az illető. Pl. orvosin megpróbálhat puskázni, de nem tudja az egész könyvet leírni és eldugni....

2013. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Minden szakon vannak olyan tárgyak ahol nem lehet puskázni (sok tanár, szóbelik, töménytelen anyag), és olyan tárgyak ahol mindenki puskázik mert 1 kredites vicctárgy.
2013. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ahogy előbb is mondták, ez diáktól függ nem egyetemtől. mindenhol puskázik a többség.
2013. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!