Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A némettel, a franciával, a...

A némettel, a franciával, a spanyollal vagy az olasszal azért még el lehet lenni, vagy már belőlük is "elég" (lehet nem jó kifejezést használtam)?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nagyon megnőtt a nyelvtanárok száma(főleg az angol).
2013. jan. 15. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy merült fel, hogy ilyen nyelvtudású emberekre ne volna szükség.

Angol nyelvvel is lehet még érvényesülni (sőt, sok helyen, ahol leginkább nyelvtudást várnak el, az angol az alap, és még amellé kell valami). De csak magában a nyelv ritkán elég, vagy ha igen, akkor valami különleges nyelvnek kell lennie (skandináv vagy szláv).

2013. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont körülbelül egy hete volt a híradóban, hogy Magyarországon kevés a francia, spanyol vagy olasz nyelvvizsgával rendelkező ember
2013. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!