Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ez lehetséges...

Szerintetek ez lehetséges (franciával kapcs. )? Milyen szintig jutnék el?

Figyelt kérdés
Eddig németet tanultam és meg is van a középfokú nyelvvizsgám. Az angolt most kezdtem, az nagyon tetszik. Jövőre viszont a suliban (9.ben, mert 6osztályos gimibe járok) angolt kellene tanulni, de mivel az nekem későbbiekben magas szinten kell, külön tanfolyamra mentem. És jövőre meg untakoznék órán. Viszont hallottam, hogy lehetőség van francia tanulására, de csak ha nem én vagyok az egyedüli jelentkező.Szerintetek hány embernek kéne jelentkeznie ahhoz, hogy lehessen franciát tanulni? Velem együtt 4en már biztos vagyunk. Kb. milyen szintig jutnánk el 12.-ig? (a suli nagyon erős, igaz reálos, de adnak a nyelvoktatásra is) Ja és heti 4 franciám lenne.
2011. febr. 8. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában 10 főtől indítanak csoportokat, heti 4 órával alap és középfok közé jutsz el, tehát a B1 és a B2 szint közé.
2011. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 még biztos kevés, nálunk 6 vagy 8 volt a minimum létszám.
2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12.-ben én simán hoztam a 95%-os emeltszintű érettségit 4 év után. Mondjuk nyelvszakos suliba jártam, és heti 6 franciám volt. De egy középfokot 4 órával meg egy kis otthoni gyakorlással is simán le lehet tenni 4 év után.
2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!