Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baár Madas gimnáziumról mi a...

Baár Madas gimnáziumról mi a véleményetek? (Hasznos válaszokra jár a pont)

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 19:50
 1/2 anonim válasza:
100%

Mint minden iskola, ez is tanárfüggő. Én már 10. éve járok ide (általánosba is ide jártam), azóta csaknem a 3/4 tanári kar kicserélődött, főleg az utóbbi 3-4 évben. Akik az iskola hírnevét adták nyugdíjba mentek, a Városmajorba, és még sorolhatnám.

Persze az új tanárok között is van kifejezetten jó, de többségük meg sem közelíti az előző tanáraim színvonalát.

Erős a reál tantárgyakban, és a nyelvtanárok is rendben vannak.

Viszont úgyérzem, hogy túl sokat követelnek meg egyes tanárok, amellett, hogy az óráról bőgve rohannak ki, mert 24 hormontúltengésben szenvedő gyermek kikészíti a 7. órában. SZÁNALMAS.

A közösség általában véve jó, bár a hatosztályos osztályokban mindig rosszabb, mint a négyosztályosokban. (úgy tudom az egyik 12-es osztályba már csak 18-an járnak...)

Összesítve: ha itt jó tanuló akarsz lenni, ahhoz TÉNYLEG tanulni kell, de nem feltétlenül azt kérik vissza, amit meg is TANÍTANAK, hanem a sokszorosát, viszont cserébe kb. bérelt helyed van az egyetemeken (94% jutott be 2012-ben a felsőoktatási intézményekbe).

2013. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hmm, az nem valami sok.


Na mindegy, azért kösz, akkor nem megyek ide :D

2013. márc. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!