Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nah kinek hogy sikerült a...

Nah kinek hogy sikerült a KÖZPONTI FELVÉTELI?

Figyelt kérdés

Sztem a magyar iszonyat könnyű volt.


A matek meg.. fuck know, de tényleg, az brutális volt.

Főleg amikor a háromszög szögeit kellet kiírni..



2013. jan. 19. 12:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Matek a kávés, a koordináta-rendszert elnéztem, a szögesnél viszont azt csináltam, hogy betippeltem a szöget, és a többit annak megfelelően csináltam. Elvileg, arra kapok pontot :D

Magyar nem volt annyira nehéz.

2013. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nekem a matek kb 43 (erre büszke vagyok)

A magyar 36 (na erre már nem.)

2013. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Magyar kb.43 pont,matek kb.40 pont.:S

A kávés ritka sz@r feladat volt.

2013. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Utolsó ketten? Ti hová jelentkeztek?
2013. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Eötvös, szentlászló, verespálné, apáczai
2013. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Magyar 47 lesz, matek 32-39 pedig a matek az erősségem!!! 45 perc baromi kevés ahhoz, hogy minden feladatot végigvezess, és leellenőrizz! A kávésra időm sem maradt, és úgy remegett a kezem, hogy a szögeset be sem tudtam írni, és sírva fakadtam, hogy a matek nem megy...a matek. A magyarban is voltak szopatós feladatok ://
2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Utolsó ezzel nem vagy egyedül. A tesóm is pont így járt, ugyan úgy a matek az erőssége, matek szakra is fog járni.

Szerintem is túl sok volt, a kávés nem 8adikosnak való, legalábbis nem ennyi idő alatt. Most a 9-es is nehezebb volt egy picit ez eddigi ilyen típusú feladatoknál.

2013. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Csak én tudtam megoldani hibátlanul a kávésat kb 5 perc alatt? Ez ugyan az, mint egy farmon ennyi lába van az állatoknak összesen, és ennyi fejük. Már vettük, semmi érdekes nem volt benne.

A matekban ha valami szívatós volt, az az igaz hamis, és az utolsó. A többire mind volt példa az előző években. Vagy a tehetséggondozókban, vagy a simákban. ÉS mivel törölték a tehetséggondozót, kellettek a nehéz feladatok.

2013. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
OMG, de jó neked :( Ha valamivel több idő lett volna, talán sokkal többen megtudják csinálni >< megadhatnák a 60 percet...
2013. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A magyarnak nagyon örültem,de így is benéztem 5-öt,amiből csak 2-t nem tudtam:"D A matekon én is csak röhögtem Are you fucking kidding me? fejjel,és tippelgettem,meg persze elcsesztem a felét:"D olyan 25pontra számítok belőle,de a magyarom az remélhetőleg jó lesz(: a magyar az erősségem,és matekból sem vagyok rossz,de ebben pont olyanok voltak,amire ránézek,és csak ennyit tudok mondni,hogy he?
2013. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!