Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma írtam a felvételit, szerint...

Ma írtam a felvételit, szerintetek hova vesznek fel?

Figyelt kérdés

Szóval nem volt egy nagy szám, a magyart nagyon tudtam (40-45 pontos lesz kb.) a matekot meg nagyon nem értettem (15-20-25 pontos kb.) . Az általános suliból 75 pontot viszek tovább (7.év vége, 8. félév minden fontos tantárgy , a maximum 80 pont ) .

Most eléggé elkezdtem idegeskedni mivan ha egy rossz középsuliba kerülök... kérlek mondjatok valami jót .



2013. jan. 19. 13:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne aggódj,szerintem mindenki elrontotta,vagyis a matekot biztos.Én is közéjük tartozom.Kb. 15 pontos matekom lesz,a magyar olyan 40-45.Pedig kitűnő vagyok,maximális pontot viszek.Gimnáziumba szeretnék menni,de erre már nem sok esélyt látom,hogy felvesznek.
2013. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szia:) A matekom az nagyon nem jól sikerült.:p örülök ha huszonöt pontot elérek.:/ A magyar az 40 pontos lessz legrosszabb esetben:) a matek miatt biztos hogy nem vesznek fel engem gimibe:/
2013. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én is ma írtam... A matekot szépen elrontottam, 10-15 pontot fogok rá kapni, a magyar kb. 40 pontos... Pedig 4.8-as az átlagom idén, és 7. év végén is annyi volt. Szerintem sem fogok bejutni gimibe, pedig hát...
2013. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

én is ma írtam... :( de nekem sem ment valami jól a matek. örülök, hogy ha 25 pont meglesz. a magyar az egész könnyű volt, 40-45 pont megvan szerintem :)

én is kezdek ideges lenni, hogy mi van ha nem vesznek fel. :/

2013. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én is ma irtam (szerintem a matek nagyon nehéz volt)

Nagyon rossz mert 4.7 az átlagom de most nagyon be stresszeltem és a matekból nagyon sokat nem tudtam de a magyar nekem is ment csak félek, hogy nem vesznek így fel pécsen a Radnótiba=(

2013. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hali!

Én is ma irtam...

Nagyon rossz lesz a matekom...kb 30-31 pont..

A magyar az lesz 40-43 pont.

Ti hova jelentkeztetek?

Hoba valósiak vagytok?

Én a pesti Madách Imre Gimnáziumba jelentkeztem, idén 4,4 lett az átlagom, 7.-ben 4,6.

2013. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

én is ma írtam :)

húú gyerekek ez igazán nehéz volt. sztem amúgy a magyar is de a matek főleg!

De ne aggódjatok! Tuti bekerültök gimibe:) nem muszáj pont egy fazekasba menni (mert arra 20 p matekkal nincs esély) de HÉ aki akar tanulni úgy is fog. akármilyen gimibe megy.

Én kitűnő lettem félévkor és tavaly év végén is:) a matekom 30p körüli lett a magyarom fogalmazás nélkül 32p. Én is a pesti Madách Imre Gimibe szeretnék menni.... de nem tudom menyi esélyem van.


amúgy nézzétek meg a megoldókulcsokat! így kb megtudjátok saccolni hány pontotok lett.

2013. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is olyan lett az irasbelim , mint neked:) és szerintem van eselyünk...
2013. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kata98h válasza:
Én is 8.-os vok, az is igaz hogy nem írtam és (nem is fogok) felvételit írni. De szerintem nem csak az számít, hogy hogy írtátok meg. 2 éve az iskolából egy lánynak nagyon rosszul sikerült a matek felvételije és mégis fel vették. :D
2013. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én is tegnap írtam, a magyar szerintem jó lett, a matek viszont szörnyen sikerült. én is kezdek nagyon aggódni, hogy nem vesznek fel (a budai Városmajori Gimnáziumba szeretnék menni)


Az az egy dolog nyugtat, hogy ha mindenkinek ilyen rossz lett, akkor valószínűleg már kevesebb ponttal is behívnak szóbelizni. :)

2013. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!