Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori Gimnáziumban...

Városmajori Gimnáziumban milyen szakok vannak?

Figyelt kérdés

Nézegettem az oldalukat, de számomra átláthatatlan az erről szóló szöveg. Nagyon jó "irodalmas" vagyok illetve nem okoz problémát nagy tömeg előtt beszélni (tudom,ez nem igazán számít), és érdekel a japán nyelv, amit a VMG -ben tanítanak. Reál tantárgyakból nem jeleskedem.

(Felvételinél a 7. félévit is nézik? Remélem nem.)



2013. jan. 19. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

a tavaly induló osztályok:

-nyelvi előkészítő

-matek/fizika

-ének/humán


szerintem most is hasonlóak lesznek.

2013. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Spanyolból és németből van nyelvi előkészítő.

Informatika, matematika, biológia és ének-zene szakok indulnak 4 évfolyamos képzésben.

A 7. félévit nem nézik.

A hozott jegyekből 20 pontot lehet szerezni + a központi eredménye és ha kell szóbelizni, ott is 20 pontot lehet szerezni.

Te mennyi pontot szereztél a központin?

2013. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttam van DSD lehetősség az iskolában. Az a diák is jelentkezhet, aki nem német előkészítőre megy, hanem más szakra, pl ének vagy infó?

Köszi

2013. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!