Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vámügyintéző vs Újságíró I....

Vámügyintéző vs Újságíró I. Melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés
Debrecenben járok egyetemre(BTK-Orosz/Magyar szak) és mellette szeretnék elvégezni egy OKJ-t, de nem tudom melyiket lenne érdemesebb megcsinálnom.

2013. jan. 19. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem újságíró :)
2013. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem valamilyen 3. variáció kellene.. vámügyintéző azért nem lenne okos döntés,mivel már nagyon nincsen vámellenőrzés,annyi munkaerőre sincs szükség, ismertség kell.. újságírónál szintén csak a kapcsolatok számítanak, ha nem akarsz vele kezdeni semmit,akkor hobbiként megcsinálhatod. én ha ilyen szakra járnék mint te, valószínűleg,valamilyen idegennyelvű kommunikátor, vagy valamilyen olyan szakot választanék,ahol kamatoztatni tudnád mellette az orosz nyelvet.
2013. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!