Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki írna nekem az ELTE...

Valaki írna nekem az ELTE alkalmazott közgazdaságtan szakáról, a corvinussal összehasonlítva, melyiket érdemesebb választani ha erre a szakra szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
(képzés,elhelyezkedés...)

2012. dec. 10. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

állítólag az ország legjobb AK képzése, egy a Corvinusról kivált tanár alapította az Eltecont az ottani hibákra építve. nehéznek mondják, kb másodévre az emberek 1/3-a marad(nem tudom tényleg így van-e), és azok utána kislétszámú csoportokban interaktivan végzik. viszonylag kis közösség, személyesebb kapcsolat a tanárokkal. Bár a Corvinus K karról se tudok rosszakat, az Eltecon jobbnak tűnik.

Egy AK-s egy harmadik helyről:)

2012. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó eséllyel ez a legjobb közgazdasági képzés Mo.-n (nem mondhatom biztosra hiszen nem jártam a többire). A diákok gyakorlatilag mindenféle közgazdasági versenyen ott vannak a dobogón es általában több fokot foglalnak el (ami azért is nagy dolog mert a corvinusnak 10-15x annyi diákja van). Igen, viszonylag gyorsan kihullanak az emberek. kb. 60-70-en kezdik es 20-an végeznek időben. Elhelyezkedni alapdiplomával viszonylag nehéz (habár közel sem lehetetlen), nagyon ajánlott mesterre menni. Itt nagyon jól teljesít az ELTE. Diákok fele külföldön csinálja a mesterszakot (itt a CEU-t is külföldnek szamolom). Én a helyedben az ELTÉ-t választanám első helyre. Brutálisan nehéz lesz az a 3 év amit ott töltesz, de utána nyitva lesznek a kapuk mindenfelé. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok...


További olvasnivaló:

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!