Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a matematika központi egy kib@szás volt?

Figyelt kérdés
Ma írtam a központit, és kissé felhúztam magam a matekon (nameg azon hogy mögöttem egy dumálós idegesítő kis buzzancs ült), mert teljesen érthetetlen feladatok voltak benne! És az is zavart, hogy én hetek óta gyakorlok régi központi feladatlapokat, erre teljesen más feladatok vannak mint az előzőkben! Például ez a távolságos, és a koordináta rendszeres feladat teljesen idegen volt, évek óta nem csináltam ilyeneket, erre beraknak direkt ilyen feladatokat? És nem csak én voltam így vele, még az évfolyam matekzsenije is megjegyezte. De a nyelvtan az mindenkinek jól ment, remélem nektek is jól sikerült! :)
2013. jan. 19. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A matek az brutál nehéz volt. Örülök, ha lesz 28 pontom.:S
2013. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen lesz az érettségi is, lesz olyan amiről nem is hallottál meg olyan is amit a kisujjból kirázol.
2013. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a matek brutál volt! :/ mentek a feladatok..de a nyolcas és a kilences nehezek voltak :/
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én 2 éve írtam a központit, és én is ugyanígy voltam vele, az előző évi írásbelik mind egy sémára épültek, és az azévi feladatsor pedig tele volt ismeretlen feladatokkal, amik azelőtt egyikben sem voltak benne... De miután kiszörnyülködtem magam, nekifogtam, és 45 pontos lett a matek írásbelim, pedig én matekból iszonyatosan hülye voltam/vagyok, máig nem tudom, hogy sikerült ilyen eredményeket produkálnom. (magyar is 46 pontos lett) Szóval reménykedjetek, én is a mateknál max. 35 pontra számítottam...
2013. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem 31 pontos lett a matekom. Nem a legjobb, dehát nehéz volt, és túl kevés az a 45 perc erre.
2013. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Na, megnéztem a felvételiket, és szerintem iszonyatosan egyszerű volt! A magyar fogalmazása is nagyon jó téma, és az egész pofonegyszerű, a matekból is az első feladatokat a hülye is meg tudja csinálni, az utolsó 2-3 már kicsit gondolkodtatósabb, de ha átnéztétek az előző évi anyagokat annak is mennie kellett!
2013. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 éve írtad? Az a híres 2011-es feladatsor? Azt itthon 40 perc alatt simán megcsináltam gyakorlásból 48 pontosra, az nem volt nehéz. Na de a mostani... abból örülök ha lett 30 pont. :(
2013. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos létere olyan rondán beszélsz, mint egy részeg kocsis!
2013. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A matek nem ment nagyon, pedig matek szakra akarok menni a legjobb suliba. Tehát izgulok nagyon. A kávésból 1 pontot értem el. Am. a 16 éves lánynak üzenem, hogy ember függő a nehézség és otthon, nyugodtan lehet, hogy nekem is jobban ment volna. Ott kapkodtam, idegeskedtem és el is számoltam magam pl a háromszögesnél. :/
2013. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kávés nehéz szerintem egy nyolcadikosnak, a 9-es is bonyolultabb volt egy kicsit, mint az előző évek hasonló feladatai.

A 16 évesnek üzenem, hogy én is kiráztam a kisujjamból, de nem nyolcadikos vagyok, sokkal több dolgot tudok azóta matematikából, mint ahogy te is. Nem kéne a te tudásodhoz mérni egy általános iskolásoknak szóló feladatsort.

Ráadásul egy ilyen helyzetben még a nagy izgalom is ott van, természetes, hogy van, ami nem ugrik be. /Ismerős mikor abban a pillanatban jössz rá a megoldásra, mikor beadtad a dolgozatot? Bár gondolom nem, mert egy k*b*szott zseni vagy. -.-"/

2013. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!