Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is kib***tt szar lett...

StellaMoor kérdése:

Nektek is kib***tt szar lett a matek felvételitek? (2013)

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szivatták a népet... ._.

2013. jan. 20. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak az idő rettentő kevés. Az első, második harmadik és negyedik feladat szinte minden évben volt (persze más számokkal) és kicsit más feladatokkal, de a típus egy és ugyanaz. A következő a klasszikus igaz-hamis feladat volt, csak 4 közül kellett kiválasztani az igazat. A 6-os feladat is volt már rengetegszer, ahol csúcsszögeket, társ szögeket, kiegészítőt, meg háromszög derékszögeit, illetve 180-ra kiegészítést kell megtalálni. A 7-nek a második részével bíbelődtem sokat, a 8-as egy egyszerű keverési feladat, na ez már ilyen megfogalmazásban évek óta nem volt, a 9-es is volt minden évben, csak pont nem ilyen alakja volt a testnek, de idő hiányában idáig már nem jutottam el. Az utolsó az elég megtévesztő volt, mert nem volt nehéz, semmi egyenlet, meg megcifrázott szöveges feladat, hanem csak gyorsan kellett számolni, amihez szintén már nem volt időm. Neked hogy sikerült? Melyik nem ment?
2013. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de akikkel eddig beszéltem, mindenkinek...
2013. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
74%
Magyart tudtátok?
2013. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
82%
Hát en pl a lehető legjobban elcsesztem. Nálunk is, akiket megkérdeztem mind eltolták az egészet. Egyik lány állitólag sírva jött ki a teremből a matek után mert nem bírt végezni egy csomó feladatal....:/Jó részt azért, mert nem volt idő. Megint országos rontás lesz szerintem, de Istenem felfoghatnák hogy 45 perc nem elég 8 ev anyagához. Szivatnak? A lehető legjobban. Pedig sokat készültünk rá mégis k*rva rossz lett mindenkinek (elnézést a csúnya szóért) Arról ne is beszéljünk hogy a magyar nevetségesen könnyű volt...
2013. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
90%
fuu a matek nagyon nehéz volt.:D a nyelvtan még aránylag jól sikerült de a matek........az k*rva nehéz volt,már de elnézést a csúnya szavakért. MÉG a matek tagozatosok se tudták xd
2013. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért magyarban is lehetett rontani. Én pl. nem figyeltem arra az információra a scrabble-es feladatnál, hogy nem abc sorrendben mennek, hanem óramutató járásban. :@ Ha ezt nem cseszem el, plusz 1 pontom van. Minden számít. :'D

A matek mindenkinek rossz lett... Én az utolsó feladatot teljesen félreértelmeztem, mert azt hittem, hogy azt kell csinálni, hogy mondjak 15 km-nél rövidebb útvonalakat A és H között. Vagyis ilyeneket írtam, hogy AC, AIC, de sosem értem "célba". A H pontba nem nagyon írtam... Pedig azt kellett volna. A térfogatos feladatot is elrontottam. A derékszöges-koordinátás, számolós, mértékegységes, diagramos jó lett. De ez kevés. :(

2013. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
a scrablee-t én is elrontottam..nekem az a szó jött ki hogy COMB és a Z meg kimaradt..azt hittem értelmes szót kell kirakni ..xdd az utolsó feladatba/matek/ abba 15km-nél KISEBB utakat kellett beírni :D javítókulcs írta :D
2013. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én meg scrabble-özni se tudok nem tudom megérteni sem a játékit, sem a szabályzatot xddd szoval ott valoszinű énis buktam. irhatták volna a 'ki nevet a végén' szabályzatát:"D
2013. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
na tényleg :D az könnyebb lett volna
2013. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
nagyon durva, hogy a matek szinte senkinek nem sikerült jól...komolyan szerintem alig lesz olyan, akinek 40 pont felett lesz...és nagyon kevés idő volt..én teljesen kifutottam az időből és nagyon elcsesztem..
2013. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!