Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a Hunfalvy János...

Jár valaki a Hunfalvy János szakközépsuliba? Ha igen, akkor hány ponttal vették fel?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szia:) milyen tagozatra?
2013. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Francia, emelt angol :)
2013. jan. 29. 15:56
 3/8 anonim válasza:
én arra járok! most vagyok 9.-es és 75 pontos lett a központim, az összpontszámom pedig 163! és első 10be bene voltam.
2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok hogy a barátomat 52pontos kp.val és a hozott jegyekkel felvették... Igaz hogy nem első volt a rangsorban de 28! És az elég durva hogy annyian kiestek előle mert a franciás osztályba 17embert vesznek fel és 32-nél húzzák meg az ideiglenes rangsort. Szóval ha jobbat írtál 50pontnál akkor ne izgulj. Idén főleg ne mert siralmasak lettek az eredmények nagyon nehéz volt.
2013. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nekem 57 pontos lett a központim. Remélem engem is felvesznek. :)
2013. febr. 2. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Francia nyek ről beszélünk vagy emelt angol +2nyelv a francia? Csak mert ilyen is van és így nem annyira tudok válaszolni. De annyit tudok hogy a francia nyek be ne jelentkezz vagy ha jelentkezel akkor változtasd meg a sorrendet mondjuk a kölcsey legyen helyette. A barátnőmmel egy suliba akartam menni és megjelöltük a hunfalvy franciát 1.nek. Aztán kaptam egy fülest és szerencsére még pont időben mert el tudtam menni sorrendetváltoztatni. most kölcseys vagyok a barátnőm hunfalvys és összehasonlítottuk tudásunkat hát mit ne mondjak alig tud valami kb alapfoknál tarthat minket meg év végére felnyomnak középfokúra szóval szorítsatok 5hónap és vizsgázoom. nekem 60pontos lett a központim a barátnőmnek és még így is a 17.volt a 17ből... Én 19.voltam de tuti felvettek volna ha nem változtatok sorrendet.életem legjobb döntése volt hogy a kölcseybe jöttem és nem a hunfalvyba szerencsére megjött az eszem. Hihetetlen jó itt a közösség nagyon szeretem ezt a sulit gyere a kölcseybe szívből ajánlom!
2013. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*a barátnőmnek 78 pont lett
2013. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát bocsi de nem hiszem hogy felvettek valakit is a hunfalvy történetében 60pont alatti központival.amúgy meg szerintem is a kölcsey.
2013. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!