Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme van Bhaktivedanta...

Mi értelme van Bhaktivedanta iskolát államilag támogatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megrökönyödve láttam felvi.hu-n hogy látezik bhaktivedenta hittudományi főiskola. ezzel még nem is lett volna gond, azonban ott ért az igazi megdöbbenés amikor azt láttam, hogy vaisnava jógamester szakon ÁLLAMILAG TÁMNOGATOTT helyek vannak. a vaisnava teológia úgyszintén. Mi értelme van? Nincs kifogásom, hogy valaki ezt tanuljon ha akar, azonban államilag támogatottan? Nem hiszem hogy az országnak akkora szüksége lenne rá. Főleg mikor gazdasági, jogász képzésen nincs egy forint támogatás sem. (a legújabb ígérgetéseket ne vegyük figyelembe)

Akkor ilyenkor hol a józan ész?



2013. jan. 20. 13:52
 1/4 rémuralom ***** válasza:
54%

LOL.


Erre mást nem tudok mondani.

2013. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ja ezt én is néztem :D és nem csak itt, de sztem rabbiból, rabbihelyettesből, zsidó szociális munkásból és a többi hasonlóból sem kellene ennyi. De hát engem ugye nem kérdeztek meg. Nem tudom elhinni, hogy rabbihelyettesre nagyobb szükség van, mint közgazdasági szakemberre.
2013. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dalmika válasza:
75%
Dalai láma képzés nincs? :D
2013. jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Arra születni kell.

márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!