Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, van értelme a 4...

Egyetemisták, van értelme a 4 év giminek? Szerintem kb.2 év alatt meg lehetne tanulni az egész tananyagot. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 13:42
 1/5 anonim válasza:
persze,hogy meg...ezért van leveleőz oktatás.ott 3 év
2013. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
persze, szerintem is megtanulható 2 év alatt.
2013. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
én 11-es vagyok, de én is egyetértek vele h 2 év alatt simán meg lehetne tanulni az anyagot, főleg ha nem lennének olyan felesleges tantárgyak, mint pl. a műv. töri, ének stb. és helyette inkább érettségi tantárgyak lennének
2013. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
szerintem van értelme. 16 évesen egyetemre jelentkezni marha nagy felelőtlenség lenne. egyrészről így is sok 18 éves nehezen tud dönteni és sokszor rosszul döntenek. 16 évesen még inkább több lenne az ilyen ember. meg valamilyen szinten önállóságra tanít az a 4 év. illetve sok embernek nem lenne elég 2 év (lassabban tanul stb).
2013. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok, tanárszakon tanulok, szóval talán egy kicsit szakmai szemmel is látom a dolgot...

Nem azért 4 év a gimi, mert nem lehetne a tananyagot leadni 2 év alatt is. Hanem azért, mert az iskola nem csak a tárgyi tanulásról szól, hanem a személyiséged kibontakoztatásáról is. Az meg nem megy 2 év alatt, ráadásul a 16 évesek zöme még lelkileg más, mint egy 18-19 éves.

2013. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!