Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok olyan Bp-i gimnáziumoka...

Tudtok olyan Bp-i gimnáziumokat, szakközépiskolákat, amiknem rossz híre van? (drogoznak, piálnak, lógnak a diákok) Nem szeretnék rosszul választani.

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor kérlek konkrétan. köszi
2013. jan. 20. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kérdés, van-e olyan, ahol nem ezt csinálják. Ugyanis ez nem középiskolától függ, hanem a fiataloktól.

Még egyházi iskoláknál se merném azt mondani, hogy ne volna jellemző.

2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi azért :)
2013. jan. 20. 17:10
 3/6 anonim válasza:
Én tavaly felvételiztem és... egy olyan helyre mentem aminek jó híre volt. Nos kapásból 4 embertől tudnék füvet venni (ha akarnék) a kilencedikesek nagy része cigizik(ez mondjuk még nem is lenne baj) piál stb. Ismerek drogosokat is. De mint kiderült ez mindenhol így van. A vallásos sulik is ilyenek. Többnyire csak megtévesztő jel az "Szent" (Szent Gellért, Szent MArgit, Szent István) Nem lehet megmondani. Lehet,h te pont kifogsz egy jó osztályt de tényleg csak rajtad áll,h "beállsz-e a sorba" mindig lesznek olyanok akik nem ilyenek.
2013. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Annyit még hozzá fűzök,h a Budai különösen rossz.
2013. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, elég durva...
2013. jan. 23. 16:12
 6/6 A kérdező kommentje:

am ez szakközépiskolák vagy inkább gimnáziumok?

Budán milyen sulik vannak?? (középiskolai) nem mintha oda akarnék menni, csak nemismerek sokat ://

2013. jan. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!