Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2013. felvételi -> van esélyem...

2013. felvételi -> van esélyem a győri Révaiba? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A suliból max. pontot viszek (100), viszont a felvételim nem lett valami jó.:| Magyarból kb. 43-45 pontom lett (ha a fogalmazást max pontnak veszem), matekból meg ha jól néztem 44-47 (azon kevesek egyike vagyok akiknek jobban ment a matek, mint a magyar. :D).

Ezekkel a pontszámokkal van még esélyem bekerülni a Révai matek-német szakára? Ne keseredjek el? Eddig bármelyik felvételit megírtam itthon 48-49 pontos volt, megnyertem egy csomó matekversenyt, de félek, hogy ide nem lesz elég. :| Várom a válaszokat, köszönöm szépen! :D<3

(pontos eredményt január 30-án fogok megtudni, de félek, hogy addigra beleőrülök. :"D)



2013. jan. 21. 16:11
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
El ne keseredj!!!!! Ezek szuper pontszámok, aki szerint nem azok, az hülye. :)) Ha szimpatikus vagy a szóbein, akkor szabad utad van a gimibe. :)9
2013. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ó, köszönöm szépen! :) Hát itt nincs szóbeli, ezért aggódok.. már nincs több esélyem pontot szerezni. :$ És nem tudom milyen az idei mezőny. :| de gondolom várnom kell addig ameddig meg nem tudom a pontos eredményemet, utána számolgathatok és reménykedhetek. :D

Köszönöm a választ! <3

2013. jan. 21. 21:15
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem idén bárki megveszne egy 80 pont körüli központiért. Én is. :) Szóval nyert ügyed van! :)
2013. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Miért, te hány pontosat írtál, hova készülsz?:D
2013. jan. 22. 20:40
 5/25 anonim ***** válasza:
70 körül, és az Almádi kéttanba.
2013. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Felvesznek, ne aggódj :D
2013. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
MIVAN VELED EMBER!? elég valószínű,hogy ezt te sem gondoltad komolyan. Megkockáztatom,hogy a tied benne van a megyei top 10 ben. Én is oda jelentkeztem és teljesen biztos lehetek a szar 78 pontos felvételimmel,hogy felvesznek, ha nem matekra akkor humánra biztos mert érdeklődtem azután hogy másokhoz képest milyet írtam és hát mondták hogy böven jònak számít ez a 78p. Idén mindenki elcseszte de te NEM!
2013. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ez komoly? :DDD Akkor örülök. :D

Igazából én mindenkitől azt hallottam, hogy a magyar az jobb lett neki (nekem ugye nem) és hogy a matek milyen szar, viszont a tanáraim meg azt mondták, hogy szerintük csak a mi osztályunk a béna (átlag 25-30 pont), ennél egyszerűbb felvételit összeállítani se tudtak volna.. de akkor reménykedek. :) Te melyik szakra készülnél, és miből hány pontosat írtál?

Amúgy köszönöm a válaszokat! :D

2013. jan. 24. 17:42
 9/25 anonim ***** válasza:
Én a matekot a rettenetes időbeosztásom miatt nem tudtam befejezni.. pontosabban mindenhova írtam valamit de az utolsó 3 feladatot 3 perc alatt csaptam össze... igy esett hogy a 8-as feladatom 0 pontos lett és az utolso 2-vel sem végeztem és már tudom hogy 35 pontom van matekbol.Az átlag 30 alatt van.. a magyarom az 43 és azt is tudom hogy az elsö 30ban vagyok azok közül akik ott írták a révaiban tehát szinte biztos,hogy amit másodiknak jelöltem( reál- matek fizika) oda felvesznek mert nem hinném hogy akik nem ott irták azok közül olyan sok jelentkezik ide és azok is pont erre a szakra.A matek-angolt jelöltem elsőnek és elvileg erre is reális esélyem van úgyhogy ha matek-angolos leszek akkor osztálytársak leszünk(matek-angol egyben van a matek-német -tel) :D ja és még majd fellebbezek ha találunk pontokat elvileg 1-2-t mindig lehet találni olyat,hogy megadhatták volna a javitokulcs alapján :D
2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ja bocs az előző választ ugyan az (én :D) írta mint a mi van veled.. kezdetűt :D
2013. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!